Stempel ślubny DrTusza - Blog firmowy DrTusz

Stempel ślubny DrTusza – postaw na oryginalność

Ślub to jeden z najbardziej wyjątkowych momentów w życiu. Pary młode dbają o to, aby zarówno w tym dniu, jak w trakcie przygotowań wszystko było dopięte na ostatni guzik. W swoim szerokim wachlarzu usług mam coś co ułatwi przygotowania do ceremonii. Są to stemple ślubne. Do czego służą? Stemple ślubne to temat rzeka. Ile pomysłów, tyle zastosowań.

pieczątka ślubna

Przygotowania do ślubu zawsze stresują. Skomponowanie menu, znalezienie odpowiedniego miejsca, wybranie kreacji, lista gości… Spraw do ogarnięcia jest co niemiara.

Ślub to też ogromne wyzwanie logistyczne, które wymaga wiele zachodu. Branża weselna oferuje praktycznie nieskończoną ilość możliwości.

Stempel ślubny – hej wesele!

Pary młode kładą bardzo duży nacisk na personalizację. Trudno się temu dziwić. W końcu większość nowożeńców pragnie podkreślić tego dnia, że to oni są w centrum zainteresowania.

Pomóc mogą w tym właśnie stemple ślubne. Do czego służą i jak je wykorzystać? To już zależy od wyobraźni.

Stempel ślubny. Do czego służy?

Pośród firm oferujących rzeczy niezbędne do organizacji ślubu, nie brakuje również producentów stempli ślubnych. Pieczątki ślubne świetnie nadają się do tego, aby oznaczyć imionami pary młodej:

  • zaproszenia;
  • podziękowania;
  • dekoracje ślubne;
  • etykiety na butelki z trunkami;
  • prezenty dla gości;
  • wszystko co podpowiada Ci wyobraźnia!

Treść zawarta na stemplu ślubnym jak i możliwości jego wykorzystania zależą tylko od wyobraźni pary młodej. Tak naprawdę można go wykorzystać w dowolny sposób. W najgorszym wypadku kilka lat po ślubie będzie bawiło się nim potomstwo pary młodej.

Stempel ślubny DrTusza

Pieczątki są stałym elementem mojej oferty i cieszą się ogromną popularnością. Stemple są wyrabiane metodą błyskową. Technologia ta wywodzi się z Kraju Kwitnącej Wiśni i cechuje ją technologiczny minimalizm.

Wynika to z zastosowania przez Japończyków prostej konstrukcji. Automat stemplarski składa się niewielu ruchomych elementów. Właściwie znalazło się tam tylko to co niezbędne, a to przekłada się na wysoką żywotność całej pieczątki.

Umiejscowiona wewnątrz automatu gumka” wystarczy na 20 000 odbić. Dzięki wysokiej rozdzielczości płytki tekstowej na gumce zamieścić na niej również grafikę.

I tutaj spore pole do popisu mają pary młode, gdyż moja pieczątka błyskowa świetnie sprawdzi się również jako stempel ślubny.

Zaletą naszej pieczątki, (poza faktem, że jej wykonanie zajmuje 5 minut) jest prostota jej obsługi. Nie musisz bawić się w dodatkowe poduszki z tuszem.

stempel na ślub

Posiadam w ofercie kilka pieczątek o różnych rozmiarach, więc każdy znajdzie modle płytki tekstowej dopasowany do jego potrzeb. Listę wszystkich pieczątek znajdziesz >TUTAJ<.

Oferuję stemple w różnych obudowach – a co za tym idzie – możesz spersonalizować swoją pieczątkę od koloru obudowy przez rozmiar płytki tekstowej po tekst i grafikę, która się na niej znajdzie.

Jak zamówić stempel ślubny u DrTusza?

Zamówienie można składać w taki sam sposób, jaki zamawia się wszystkie pozostałe pieczątki błyskowe.

Najszybszą opcją będzie zamówienie pieczątki bezpośrednio poprzez nasz sklep internetowy DrTusz.pl lub bezpośrednio w naszej siedzibie.

Pieczątkę ślubną kupisz >TUTAJ<

Wzór, który ma się znaleźć na stemplu ślubnym należy przesłać w formacie PDF na skrzynkę drtusz@drtusz.pl. Nie wykonujemy projektów pieczątek ślubnych.

Jeśli masz dodatkowe pytania czy niestandardowe prośby, również skontaktuj się z nami poprzez adres e-mail: drtusz@drtusz.pl.

Nasz zespół zawsze służy pomocą. Kilku z nas ma za sobą ślubne przygotowania, więc doskonale zdajemy sobie sprawę z powagi sytuacji 😉

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze