Przegląd drukarek – edycja wiosenna

Przegląd drukarek – edycja wiosenna

Wiosna za oknami! Ptaki wracają z ciepłych krajów, pierwsze rośliny puszczają pędy! Niektórzy się biorą za coroczne porządki, a my… przygotowaliśmy wiosenny przegląd drukarek. Zobacz, jakie modele warto wziąć pod uwagę w tym sezonie, jeśli akurat szukasz nowej drukarki laserowej czy urządzenia wielofunkcyjnego.

wiosenny przegląd drukarek

Przegląd drukarek – sprawdzone i popularne

W naszym przeglądzie znajdziecie popularne i sprawdzone modele drukarek, do których na DrTusz.pl bez problemu znajdziecie zamienniki.

Tyczy się to zarówno laserówek, jak i urządzenia atramentowego. Nie ujęliśmy w zestawieniu kolorowych drukarek laserowych, gdyż są to urządzenia kosztowne w zakupie i eksploatacji. Z reguły decyduje się na nie bardzo wąska grupa Klientów.

Sprawdźcie, TOP 3 DrTusza na tę wiosnę. Przegląd został oparty o preferencje naszych Klientów.

Brother DCP-T420W

Wiosna to czas kolorów! Dlatego przegląd zaczynamy od wielofunkcyjnego Brothera DCP-T420W.

Jest to urządzenie wielofunkcyjne z systemem stałego zasilania atramentem. W tym modelu tusz jest aplikowany z butelki BT-6000/5000 CMYK do zintegrowanego zbiornika, podzielonego na 4 mniejsze zbiorniki – każdy na inny odcień CMYK. 

Wielofunkcyjna drukarka Brother świetnie poradzi sobie z drukiem zdjęć – oferuje rozdzielczość wydruku 1200×6000 dpi. Może drukować również na papierze fotograficznym.

Ponadto posiada zintegrowany skaner oraz Wi-Fi. Można ją obsługiwać z poziomu smartfona. Wystarczy zainstalować dedykowaną aplikację.

Brother DCP-T420W

Xerox WorkCentre 3025

Sprawdzona i wielofunkcyjna laserówka to zawsze dobry wybór! Xerox WorkCentre 3025 to sprzęt 3w1, gdyż drukuje, kopiuje (kseruje) i skanuje. Sięgasz po nią, kiedy masz ochotę, gdyż toner nigdy nie zasycha.

 Xerox WorkCentre 3025 potrafi drukować w czerni z szybkością 20 str./min. Wkład laserowy Xerox 3020 ma wydajność szacowaną ok. 1500 stron (przy zadruku na poziomie 5%).

Zaletą Xeroxa jest to, że możesz sięgnąć po zamiennik tonera 3020 i oszczędzić na wydrukach jeszcze więcej.

Jak na urządzenie wielofunkcyjne przystało, ten model został wyposażony w zintegrowany skaner. Dzięki Wi-Fi Direct można połączyć się z nią bezpośrednio z laptopa czy smartfona – router jest zbędny.

urządzenie wielofunkcyjne Xerox Phaser 3025

Xerox Phaser 3020

Prosta, tania i niezawodna! Obecnie wszystkie smartfony posiadają zintegrowane kamery. Dzięki temu każdy telefon można zamienić w skaner (nawet bez dedykowanych aplikacji).

Wybór prostej drukarki laserowej zatem również będzie właściwym wyjściem. Taka drukarka jest niewielka (wszędzie się zmieści) i działa w każdym momencie, bo tusz takiej drukarce nie zaschnie, ponieważ zastępuje go wkład laserowy.

W kategorii ekonomicznych i tanich w nabyciu drukarek laserowych nasz czarny koń to Xerox Phaser 3020. Podobnie jak opisywane wcześniej urządzenie Xerox WorkCentre 3025, drukuje z szybkością do 20 stron A4 na minutę!

Zostało wyposażone w Wi-Fi Direct, więc nie potrzebuje routera. Można się z nią połączyć z poziomu smartfona czy laptopa.

Zamiennik tonera 3020 do tej drukarki laserowej wystarczy na ok. 1500 wydruków (przy zadruku na poziomie 5%).

Drukarka Xerox Phaser 3020

Przegląd drukarek – zawsze możesz na nas liczyć

Jeśli żadna z naszych propozycji nie spełnia Twoich oczekiwań, skontaktuj się z nami poprzez mail blog@drtusz.pl. Przed wysłaniem maila zapoznaj się, z artykułem Jak wybrać drukarkę. Poradnik dla Klienta.

W treści maila koniecznie umieść odpowiedzi na zawarte w tekście pytania.

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze