Pieczątki ciągle w modzie – wyróżnij swój biznes - Blog firmowy DrTusz

Pieczątki ciągle w modzie – wyróżnij swój biznes

pieczątkiNa tuszach, tonerach i drukarkach świat DrTusza się nie kończy. W mojej ofercie obok wszystkiego, co z drukowaniem związane, znajdziesz też pieczątki. Wytwarzane metodą błyskową stempelki to więcej niż tylko narzędzia do oznaczania dokumentów. Oferuję pieczątki, które wystarczą na ponad 20 000 odbić. Poza długowiecznością wyróżnia je jeszcze jedna cecha – na płytce tekstowej możesz umieszczać również motywy graficzne, w tym logotypy.

Pieczątki DrTusza – ponadczasowy gadżet

Chyba nikt nie wie, kiedy ludzkość wymyśliła pieczątki. Zwyczaj stemplowania jest tak stary, że sięga jeszcze epoki kamienia. Ludzkość korzystała z nich już w czasach Freda Flinstona.
Badacze języka wskazują na to, że pieczątkowa terminologia odnosi się do czynności pieczenia i odciskania.

O historii rozwoju tego akcesorium można by napisać kilka doktoratów. Materiału badawczego znalazłoby się całkiem sporo. Tym razem nie będę jednak nucił pieśni przeszłości, a skupię się nad tym, co możesz obecnie zyskać dzięki błyskowej technologii produkcji pieczątek.

Pieczątki DrTusza – co możesz zyskać

Prawda jest taka, że chociaż Musk wysłał Teslę w kosmos, a algorytmy sztucznej inteligencji stają się coraz mądrzejsze, pieczątki wciąż trzymają się dobrze. Raczej nic i nikt im nie zagrozi. Przynajmniej na razie.

Firmowy stempel to więcej niż obowiązkowy element służbowego przybornika. Dzięki technologii błyskowej mogę nanieść na „gumkę” nie tylko tekst, ale też elementy graficzne.

Kolorystyka również daje spore pole do popisu. Gumka może zostać nasączona tuszem w ośmiu  kolorach! Na liście znajduje się: zielony, czerwony, niebieski, czarny, fioletowy, różowy, pomarańczowy i żółty. Co się będę rozpisywał. Zobacz, jak wyglądają moje firmowe pieczątki. 🙂

Pieczątki

Estetyka to jedno. W przypadku stempli diabeł tkwi… w detalach. Kolorowa pieczątka z logo stanowi ważny element identyfikacji wizualnej każdego przedsiębiorstwa. Większość dokumentów wymagających stemplowania to zazwyczaj czarno-białe wydruki. Sam zalecam drukowanie w kolorze jedynie wówczas, kiedy jest to konieczne. Wiąże się to przede wszystkim z oszczędnością.

Teraz popracujemy z wyobraźnią. Wyobraź sobie stos monochromatycznych papierów, których jedyną ozdobą będzie Twoja kolorowa pieczątka z logo lub innym wzorem. Wyróżnia się? No jasne!

Zaprzyjaźniona księgowa nigdy nie ma problemu z odnalezieniem moich dokumentów, bo zawsze rzucają się w oko właśnie za sprawą pieczątki.

Kreatywna pieczątka to też świetny pomysł na prezent oryginalny prezent z okazji obrony pracy doktorskiej, magisterskiej czy tradycyjnych imienin.

Pod koniec wakacji zgłosiła się do mnie również pewna mama, która postanowiła stemplować zeszyty i podręczniki swoich pociech. W kwestii zastosowania pieczątki ogranicza nas tylko wyobraźnia! 🙂

Pieczątki DrTusza – pieczątki błyskowe

Technologia błyskowa pochodzi z Japonii i została dobrze przyjęta na naszym rynku. Jedną z najważniejszych zalet tej metody jest czas. Proces produkcji stempla zajmuje ok. 5 minut.

Pieczątka błyskowa wystarczy na ok. 20 000 odbić. Ilość ruchomych elementów w aparacie stemplarskim została ograniczona do minimum. Kiedy już wyczerpiesz limit 20 000 odbić, wymieniasz gąbkę z tuszem pod tzw. płytką tekstową i stemplujesz dalej. Jest ekologicznie, wydajnie i efektownie!

Pieczątki DrTusza – tak powstaje pieczątka błyskowa

Kiedy już mam gotowy projekt, mogę zabrać się za wypalenie czcionki w światłoczułym materiale. Wykorzystuję w tym celu urządzenie błyskowe. Technologia błyskowa jest niezwykle prosta. Nie trzeba wielu lat doświadczeń, aby poznać jej tajniki. Jedyny mankament pieczątki błyskowej to czas, który musi upłynąć od chwili jej przygotowania do momentu osiągnięcia przez nią stuprocentowej funkcjonalności. W zależności od aury za oknem płytka tekstowa nasiąka tuszem od godziny do dwóch.

Płytka nasiąka tylko raz. Dzieje się to zaraz po wyprodukowaniu. Jakość odbić rekompensuję jednak te kilka chwil oczekiwania na finalny efekt.

Pieczątki DrTusza – zamów swoja pieczątkę

Chcesz wyrobić pieczątkę? Zamówienia przyjmuję poprzez nasz sklep internetowy DrTusz.pl lub bezpośrednio w mojej siedzibie. Jeśli masz jakieś pytania lub niestandardowe zamówienie, skontaktuj się ze mną. W pieczątkowych sprawach ślij e-maila na adres: drtusz@drtusz.pl. Wiesz, że zawsze służę pomocą. 🙂

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najbardziej oceniane
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze