Konkurs z okazji Dnia Kundelka rozstrzygnięty! - Blog firmowy DrTusz

Konkurs z okazji Dnia Kundelka rozstrzygnięty!

dzien kundelkaUwielbiam czworonogi. Kiedy idę ulicą, zaczepiam każdego napotkanego pieska, licząc na to, że jego właściciel pozwoli mi go przytulić i pogłaskać. Tak już mam, dlatego korzystam z każdej okazji, aby pomóc zwierzętom. Z okazji Dnia Kundelka razem z moją drużyną zorganizowaliśmy konkurs. Zaangażowanie uczestników przerosło nasze najśmielsze oczekiwania.

Dobra. Teraz to lato odleciało już na dobre. Kolorowe napoje chłodzące zastąpiła ciepła herbatka, a japonki ustąpiły miejsca babcinym kapciuszkom. Zbliżająca się zima to szczególny ciężki okres dla czworonogów przebywających w schroniskach dla zwierząt.

Los najlepszych przyjaciół człowieka nie jest mi obojętny, dlatego wspólnie z całą drużyną postanowiliśmy zorganizować konkurs z okazji Dnia Kundelka. To nieformalne święto przypada 25 października i ma na celu propagowanie pomocy placówkom, w których przebywają bezdomne zwierzaki.

Co musieli zrobić uczestnicy, aby wygrać? Zadanie było stosunkowo proste, ale dawało duże pole do kreatywności. Każdy zainteresowany udziałem miał za zadanie wrzucić w komentarzu pod postem konkursowym zdjęcie swojego pupila. Temat przewodni fotografii to „Przyjaciel”.

Konkurs zawsze wiąże się z nagrodami. Nie inaczej było tym razem. Odbiegłem jednak od powszechnie przyjętych zasad konkursu. Nagrodę stanowiła możliwość. Możliwość wyboru placówki, do której trafi karma o wartości 1000 zł.


Miłośnicy czworonogów mogli publikować swoje zgłoszenia w dniach 25-31 października 2018.
Ilość opublikowanych pod postem konkursowym zdjęć przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Właściwie codziennie w komentarzach pojawiało się kilkadziesiąt zdjęć, publikowanych przez ludzi, którzy chcieli pomóc schroniskom.

Rasowi krewni kundelków również zaangażowali się w akcję pomocy, dumnie prezentując swoje atuty na fotkach. Pośród zgłoszeń pojawiły się też inni czworonożni przyjaciele psów – koty, a nawet koń. Tak. Koń też próbował swoich sił w konkursie. 😀
Do dziś dnia nie jestem w stanie zliczyć wszystkich zgłoszeń, gdyż było ich ponad 600.
Poniżej możecie sprawdzić najciekawsze z nich.

Wybór najlepszego z najlepszych był niezwykle trudnym zadaniem. Nasze jury przez długi czas zastanawiało się, kogo nagrodzić możliwością wyboru schroniska. Ostatecznie zdecydowaliśmy się, aby wyróżnić pracę pani Jagody. Zwyciężczyni wybrała schronisko „Azyl” w Białej Podlaskiej.


Pani Jagodzie serdecznie gratuluję dobrego zdjęcia. Prawdziwymi zwycięzcami konkursu są wszyscy uczestnicy, gdyż dzięki ich zaangażowaniu wygrały pieski! Nie odpuszczam jednak tematu pomocy czworonogom, o nie! Obecnie w siedzibie mojego sklepu, przy ul. Wyszyńskiego 2, lok. 75 w Białymstoku znajduje się puszka, do której wszyscy chętni mogą wrzucać datki na Schronisko dla zwierząt w Białymstoku. Jeśli będziecie w okolicy, zapraszam serdecznie po tusze, tonery i wrzutkę do puszki. 🙂

dzien kundelka

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze