Nocna Piątka i Szybka Dycha – kibicuj drużynie DrTusza - Blog firmowy DrTusz

Nocna Piątka i Szybka Dycha – kibicuj drużynie DrTusza

nocna piątkaJuż w najbliższy weekend białostockie ulice ponownie opanują setki kolorowo ubranych fanów biegania. W 8. edycji TOP AUTO Białystok Biega wystartuje również nasz reprezentacja – drużyna DrTusz Biega. Nie straszna nam ani pogrążona w mroku „Nocna Piątka”, ani wymagająca „Szybka Dycha”. Sprawdźcie nasz film z przygotowań do imprezy.

Nocna Piątka i Szybka Dycha – DrTusz Biega

DrTusz to nie tylko piłka błotna i Białostocka Liga Sportu. Lubimy też biegać. Czy to razem, czy też osobno. Nie mijamy żadnej okazji do tego, aby wspólnie z podobnymi nam miłośnikami aktywności fizycznej wskoczyć w sportowe buty i popędzić w siną dal.

Już w najbliższy weekend, 22 i 23 września drużyna DrTusz Biega weźmie udział w 8. edycji TOP AUTO Białystok Biega. Impreza składa się z dwóch biegów – sobotniej „Nocnej Piątki” oraz niedzielnej „Szybkiej Dychy”.

Nasz 7-osobowy najpierw przebiegnie pod osłoną nocy ulicami Białegostoku. Dla Krzyśka i Piotra będzie to jedynie rozgrzewka przed dłuższym dystansem. W niedzielny poranek nasza dwuosobowa reprezentacja stanie na starcie „Szybkiej Dychy”. Weekend zapowiada się aktywnie.

Nocna Piątka i Szybka Dycha – zobacz film

Obejrzyjcie nasze wideo z przygotowań do startu w 8. edycji TOP AUTO Białystok Biega.

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze