Głosuj na DrTusz.pl w rankingu Ceneo Zaufany Sklep 2018 - Blog firmowy DrTusz

Głosuj na DrTusz.pl w rankingu Ceneo Zaufany Sklep 2018

Zaufany Sklep 2018 CeneoSatysfakcję tych, którzy powierzyli nam jakość swoich wydruków, cenimy wyjątkowo wysoko. #Rudy nieustannie snuje się po laboratorium, zastanawiając się nad tym, co możemy robić lepiej. Każda dobra opinia na temat usług i produktów z logo DrTusza stanowi kolorowy impuls do dalszego rozwoju, dlatego postanowiliśmy wziąć udział w rankingu Zaufany Sklep 2018 Ceneo.pl! O tym, kto zostanie w nim wyróżniony decydują Klienci. A czy Ty oddałeś już na nas swój głos?

Kto chociaż raz zetknął się z DrTuszem wie, że nie rzucamy słów na wiatr. Darmowa dostawa faktycznie obejmuje wszystkie produkty, a gwarancja jakości nie jest tylko marketingowym sloganem. Razem z Rudym i całym zespołem budujemy naszą markę na zaufaniu.

Jeśli drukujesz przy użyciu naszych wkładów do drukarek, podoba Ci się to, co robimy, a nasze akcje w mediach społecznościowych wywołują uśmiech na Twojej twarzy, oddaj na nas głos w rankingu Zaufany Sklep 2018 Ceneo.pl.

O tym, kto zostanie w wyróżniony w rankingu, decydują głosy użytkowników serwisu Ceneo.pl. Dostarczamy tusze i tonerom ludziom takim jak my, dlatego nagrody przyznawane na podstawie głosów Klientów mają dla nas szczególną wartość. 🙂
Na firmowej półce mamy jeszcze trochę miejsca na kolejne trofea. Ładnie oprawiony dyplom od Ceneo.pl idealnie wpasowałby się w wolną przestrzeń pomiędzy statuetką Ekomers i e-Gazelą. 😉

Zobacz nasze wideo, w którym Emanuela i Marcin (znany również jako „Góra” 😉 ) tłumaczą w jaki sposób możecie nam pomóc. Pamiętajcie, każdy głos jest cenny. Link do głosowania zamieszczamy pod filmem.

Zagłosuj na DrTusz.pl w rankingu Zaufany Sklep 2018 Ceneo.pl. Kliknij >TUTAJ<.

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze