Urodziny DrTusza 2018. Rudy odwiedza przyjaciół - Blog firmowy DrTusz

Urodziny DrTusza 2018. Rudy odwiedza przyjaciół

urodziny drtuszaLepiej dawać niż brać. Wie to każdy, kto widział radość z prezentu w oczach obdarowywanej przez siebie osoby. #Rudy również zalicza się do tych, którzy czerpią przyjemność z dzielenia się z innymi. Doktorek postanowił świecić przykładem i podziękował nam grzecznie za propozycję urodzinowej imprezy. Zamiast balowania do białego rana wybrał wizytę w białostockim Schronisku dla zwierząt.

Urodziny DrTusza 2018 – lepiej dawać niż brać

Nasz Rudzielec kocha czworonogi. Chociaż z racji charakteru swoich obowiązków nie ma żadnego pupila, potrafi zaczepić przypadkowych przechodniów, aby tylko pogłaskać ich pieski. Taki już jest ten nasz #Rudy. Nie da się go nie lubić. 😉

Kiedy cała firma zaczęła rozmyślać nad jego tegoroczną niespodzianką urodzinową, stało się coś niecodziennego. Doktorek powiedział nam, że wie o naszych zamiarach. Kulturalnie podziękował za planowane przyjęcie-niespodziankę i przedstawił własną propozycję.

Jubilat wyszedł naprzeciw nam, wypiął dumnie pierś i rzekł: „Zamiast hucznie świętować, pomóżmy czworonogom.”

Jak się domyślacie, nasza reakcja była oczywista – wszyscy radośnie przytaknęli. W ubiegłym roku odwiedziliśmy białostockie Schronisko dla zwierząt przy okazji Dnia Dobrych Uczynków. Perspektywa ponownego spaceru z pieskami bardzo nas ucieszyła.

#Rudy dosadnie podkreślił, że nie chce absolutnie żadnych podarunków. W zamian obdarowaliśmy podopiecznych schroniska psimi przysmakami. Przekazaliśmy je podczas wspólnego spaceru w towarzystwie piesków i wolontariuszy.

Obejrzyjcie urodziwe wideo, które przygotowaliśmy na pamiątkę Rudemu.

Urodziny DrTusza 2018 – Ty też możesz pomóc

Zachęcamy Was wszystkich do pomocy bezpańskim zwierzakom. Jeśli planujecie posiadanie własnego pupila, zajrzyjcie do najbliższego schroniska. W placówkach na terenie całego kraju przebywają setki psów, które czekają na drugi dom. Pamiętajcie też, że wolontariuszy pomagających w schroniskach i karmy nigdy dość!

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze