Nowy Skaner Canon imageFORMULA DR-S250N

Nowy skaner Canon imageFORMULA DR-S250N

W dzisiejszych czasach, gdy coraz więcej firm posiada wdrożoną pracę hybrydową, ważne jest, aby mieć dostęp rozwiązań umożliwiających szybki przepływ dokumentów. Firma Canon zaprezentowała nowe urządzenie, które ma być odpowiedzią na rosnące potrzeby biznesu. imageFORMULA DR-S250N to wydajny skaner biurowy, stworzony z myślą o efektywności i wygodzie użytkowania. Jednym z jego kluczowych atutów jest kompaktowy design, który sprawia, że idealnie wpisuje się w nowoczesne biura o ograniczonej przestrzeni. Wbrew pierwszemu wrażeniu to nie tylko prosty sprzęt do skanowania! Sprawdźcie dlaczego.

DrTusz trzymający skaner Canon

Skaner dokumentów Canon imageFORMULA DR-S250N – najważniejsze cechy

Przyjazny interfejs użytkownika i łatwość obsługi to główne cechy, na które położono szczególny nacisk podczas projektowania skanera. Intuicyjne oprogramowanie sprawiają, że nawet osoby mniej doświadczone w obszarze technologii z łatwością poradzą sobie z obsługą tego urządzenia.

Canon imageFORMULA DR-S250N, wyróżnia możliwość skanowania przez Internet i szybkie uzyskanie efektów bez potrzeby instalacji dodatkowych programów lub sterowników. Obsługiwać go można za pomocą różnych urządzeń, takich jak smartfony, tablety, komputery PC, urządzenia Mac oraz Chromebooki. Został tak zoptymalizowany, aby udostępnianie plików było wygodne dla wszystkich użytkowników.

Firma Canon zadbała także o temat bezpieczeństwa. Wyeliminowano jeden ze słabych punktów, poprzez to, że zeskanowane dokumenty nie są zapisywane w urządzeniu. Prócz tego można łatwo zarządzać użytkownikami lub ustawić dodatkowe ograniczenia.

Wydajność

Szybkość skanowania to kolejny atut produktu Canon. Dzięki nowoczesnym technologiom, urządzenie gwarantuje błyskawiczne przechwytywanie dokumentów, co przekłada się na zwiększoną produktywność w biurze. To nie tylko oszczędność czasu, ale także sprawniejsze zarządzanie przepływem dokumentów w zespole. Ten zaledwie 3,5 kilogramowy sprzęt jest w stanie wykonać od 6000 do 9000 skanów na dzień. Podajnik dokumentów ma pojemność na 60 arkuszy.

Model imageFORMULA DR-S250N oferuje prędkość skanowania do 30 stron na minutę w trybie monochromatycznym i do 20 stron na minutę w trybie kolorowym, dbając jednocześnie o wysoką jakość skanów. Dzięki kontaktowym czujnikom obrazu (CIS), można uzyskać obrazy ostrzejsze z mniejszymi zniekształceniami i lepszą czytelnością tekstu.

Rozdzielczość

Urządzenie Canon imageFORMULA DR-S250N zapewnia rozdzielczość do 600 dpi w trybie monochromatycznym i do 300 dpi w trybie kolorowym. Jest to standardowa rozdzielczość, która zapewnia dobrą jakość skanowania dokumentów. Zapewnia wyraźne i szczegółowe obrazy dokumentów.

Jest również kompatybilny z szerokim zakresem rodzajów dokumentów, w tym z: dokumentami prawnymi, takimi jak umowy, faktury VAT, paragonami, wizytówkami, plastikowymi kartami lub paszportami. Warto pamiętać, że w przypadku tych ostatnich, do ustawienia trybu paszportowego i jego obsługi potrzebny jest opcjonalny arkusz nośny. Spokojnie, znajduje się w zestawie razem ze skanerem dokumentów.

Funkcje dodatkowe

Oprócz podstawowych funkcji skanowania, urządzenie Canon imageFORMULA DR-S250N oferuje również szereg dodatkowych funkcji, które mogą być przydatne w biurze. Należą do nich:

  • Skanowanie do pamięci masowej dokumentów do różnych formatów plików, takich jak PDF, TIFF i JPEG.
  • Skanowanie dokumentów do chmury, np. do Dropbox, Google Drive lub Microsoft OneDrive.
  • Skanowanie bezpośrednio do aplikacji, takich jak Microsoft Word, Excel lub PowerPoint.

Dodatkowo ze specjalnych funkcji warto wymienić m.in.: zapobieganie prześwitywaniu / usuwanie tła, dynamiczna regulacja jasności, rozdzielanie pakietów za pomocą pustego arkusza, poprawianie tekstu, prostowanie, automatyczne wykrywanie kolorów, pomijanie pustych stron, automatyczne wykrywanie rozmiaru strony, automatyczne ustawienie rozdzielczości.

Skaner Canon imageFORMULA DR-S250N z otwartym podajnikiem

Canon imageFORMULA DR-S250N – u kogo się sprawdzi?

Skaner Canon imageFORMULA DR-S250N to nie tylko kolejne urządzenie do skanowania w formacie A4. To kompleksowe rozwiązanie, które zmienia sposób, w jaki patrzymy na zarządzanie dokumentacją w biurze. Jego kompaktowy design, zaawansowane technologie skanowania, szybkość działania i przyjazny interfejs sprawiają, że jest to narzędzie, które z pewnością ułatwi codzienną pracę w każdym nowoczesnym biurze.

Źródło: Materiały producenta

Dzięki zróżnicowanym opcjom łączności, takim jak interfejs USB lub możliwość połączenia z siecią LAN, skaner Canon imageFORMULA DR-S250N dostarcza wyjątkowej elastyczności. Dodatkowo możliwość skanowania z dowolnego miejsca za pomocą przeglądarki internetowej czy też funkcja zapisywania dokumentów na smartfonie poprzez prosty kod QR to dodatkowe udogodnienia, które doceni każdy użytkownik.

Nowy skaner A4 od Canona sprawdzi się w firmach, które chcą usprawnić procesy biurowe, jak również te które wdrażają lub rozszerzają pracę hybrydową.

Drukarki przenośne – zawsze pod ręką

Jeśli nowość od firmy Canon Cię zaintrygowała, koniecznie zajrzyj również do artykułu na temat przenośnych drukarek >TUTAJ<! W jednym wpisie zebraliśmy najważniejsze informacje o tych urządzeniach, które mogą okazać się dużym wsparciem w Twojej codziennej pracy. Bo przecież czasem jedno odkrycie otwiera drzwi do kolejnych, równie interesujących rozwiązań!

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze