Laurka dla Mamy na Dzień Mamy - Blog firmowy DrTusz

Laurka dla Mamy na Dzień Mamy

26 maja jest już tusz, tusz, więc czas się przygotować! Dzień Mamy to wyjątkowy dzień, w którym warto celebrować miłość i wdzięczność dla najważniejszej kobiety w naszym życiu. Kwiaty są piękne, ale niestety szybko więdną… W tym roku podaruj więc swojej Mamie coś wyjątkowego – coś, co można spersonalizować i stworzyć własnoręcznie!

maskotka Rudego wśród laurek

Laurka dla Mamy – wydrukuj ją sam!

Dzień Matki to świetna okazja, aby podziękować naszym rodzicielkom za ich trud i miłość. 26 maja to piękny dzień. Przygotowaliśmy specjalnie na tę okazję gotowe materiały do pobrania, wydrukowania i wręczenia mamie laurki w różnych stylach i wzorach. Są dostępne 2 warianty – gotowe, kolorowe oraz takie do pokolorowania wedle własnego uznania!

Wszystkie materiały są dostępne do pobrania za darmo na Salagier.pl w specjalnie stworzonej zakładce na Dzień Mamy. Wystarczy wybrać te, które Ci się podobają, wydrukować je na papierze i ozdobić według własnego pomysłu.

Ustawiona w widocznym miejscu będzie przypominała o miłości i wdzięczności, którą szczególnie podkreślamy właśnie w tym wyjątkowym dniu maja.

To nie tylko prezent, ale również wspaniała zabawa! Wspólnie z rodzeństwem lub przyjaciółmi możecie stworzyć dla mamy prawdziwe dzieła sztuki. Pamiętaj, że najważniejsze jest to, aby Twój prezent był szczery i od serca. Pokaż mamie, jak bardzo ją kochasz i doceniasz wszystko, co dla Ciebie robi.

Laruka dla Mamy

Pudełko dla Mamy na drobne upominki

Szukasz pomysłu na wyjątkowy i praktyczny prezent dla mamy? Przygotuj dla niej własnoręcznie ozdobione pudełko na drobne upominki!

Wystarczy, że wydrukujesz wybrany wzór, wytniesz go i skleisz. Następnie możesz ozdobić pudełko według własnego pomysłu. Do dekoracji możesz użyć farb, kredek, pisaków, brokatu, wstążeczek i innych materiałów. Tak jak w przypadku laurek, dostępne są 2 warianty – gotowe, kolorowe oraz takie do pokolorowania wedle własnego uznania!

W pudełku możesz umieścić:

  • ulubione słodycze Mamy,
  • aromatyczną herbatę,
  • piękny naszyjnik lub bransoletkę (najlepiej własnoręcznie zrobione!),
  • bilety do teatru lub kina,
  • i wiele innych!

Pobierz wzory pudełek już teraz i przygotuj dla mamy wyjątkowy prezent!

Pudełko dla Mamy

Papier czerpany – specjalny materiał na wyjątkowy prezent

Papier czerpany to nie tylko ekologiczny wybór, ale też świetna zabawa i sposób na stworzenie czegoś wyjątkowego.

Jak zrobić papier czerpany? To banalnie proste! Wystarczy kilka składników, które z pewnością masz w domu: makulatura, woda, siatka. Połącz je, zmiksuj, a potem wyczaruj z masy papierowe arkusze. Możesz dodać do nich kwiatki, listki, brokat – wszystko, co podpowie Ci fantazja. Zapraszam do artykułu na temat tego jak stworzyć własny Papier czerpany krok po kroku!

Gotowy papier czerpany posłuży Ci do stworzenia laurki, która z pewnością zachwyci mamę. Będzie to prezent nie tylko od serca, ale też wykonany z dbałością o środowisko.

Zapraszamy na Salagier.pl

Sala Gier to prawdziwa kopalnia skarbów dla rodziców i opiekunów dzieci! Znajdziesz tam mnóstwo darmowych materiałów edukacyjnych do druku, które umilą czas Twojemu maluchowi i pomogą mu w nauce.

Wszystkie materiały są pogrupowane według kategorii, co ułatwia znalezienie czegoś odpowiedniego dla danego wieku i zainteresowań. Co najważniejsze – wszystko jest gotowe do pobrania i wydrukowania całkowicie za darmo!
Sala Gier to idealne miejsce na wspólne spędzanie czasu z dzieckiem i jego naukę w zabawny sposób. Zajrzyj tam koniecznie i przekonaj się sam!

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze