Księgowość i zamówienia #PoznajNas - Blog firmowy DrTusz

Księgowość i zamówienia #PoznajNas

Księgowość i zamówienia to dział będący ważnym ogniwem każdej firmy. Zazwyczaj znajdują się w nim osoby, które znają przedsiębiorstwo na wylot, a tabelki w Excelu nie mają przed nimi żadnych tajemnic. W DrTuszu sekcja Księgowość i zamówienia skupia osoby z długim stażem i bogatą wiedzą. Również drukarkową. Na ich barkach spoczywa duża odpowiedzialność i poważne zadania.

Księgowość i zamówienia #PoznajNas

Księgowość i zamówienia DrTusza

„Księgowość i zamówienia” to jeden z najstarszych działów w naszej firmie. Zespół pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00. Podobnie jak inne sekcje, tak i ta ma swoją własną przestrzeń w naszej siedzibie – pawilonie LIDER przy ul. Wyszyńskiego w 2 Białymstoku.
To charakterystyczny punkt na mapie Stolicy Podlasia. To właśnie tutaj od lat mieści się nasz sklep stacjonarny, który widać z daleka.

drtusz sklep białystok mapa

Jak mówi stare przysłowie: „Razem raźniej”. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie firmowe zespoły pracowały blisko siebie. Ułatwia to komunikację i poprawia koleżeńskie relacje. E-maile są pozbawione emocji, a telefon to jednak nie to samo, co pogawędka przy kawie, podczas której można omówić służbowe tematy i wymienić się spostrzeżeniami.

Mamy szeroki asortyment, który sprzedajemy w punkcie stacjonarnym oraz poprzez DrTusz.pl.
Księgowość i zamówienia odpowiada za stany magazynowe zarówno sklepu stacjonarnego, jak i internetowego. Chociaż asortyment jest taki sam, to potrzeby Klientów w obu z tych kanałów różnią się od siebie. Nikomu nie może niczego zabraknąć! A nawet jeśli dojdzie do takiej sytuacji, to braki należy szybko uzupełnić.

Dlatego do zadań naszych koleżanek należy m.in. zaplanowanie zamówień.
W firmie pracuje obecnie kilkadziesiąt osób. Aprowizacja każdego z działów w produkty niezbędne do pracy to również ich zadanie.

Kolorowa trójka

Obecnie zespół składa się z trzech osób. Aneta, Edyta i Wiola mogą pochwalić się sporym stażem pracy i szeroką wiedzą o naszej firmie. Dodatkowo Wioleta przez kilka lat pracowała bezpośrednio z Klientem na sklepie stacjonarnym. Suma doświadczeń naszych koleżanek sprawia, że są wszechstronnym zespołem, na którego barkach spoczywają ważne zadania.

Księgowość i zamówienia zespół
Aneta, Edyta i Wiola

Dział księgowości i zamówień zajmuje się:

  • planowaniem zamówień zgodnie z zapotrzebowaniem
  • zamawianiem produktów od naszych partnerów;
  • aprowizacją każdego z działów w niezbędne produkty i narzędzia
  • windykacją należności;
  • przygotowaniem dokumentów księgowych.

Chcesz dołączyć do teamu „Księgowość i zamówienia”?

Do drużyny DrTusza regularnie dołączają kolorowe osobowości. Aktualne ogłoszenia znajdziesz na DoktorTusz.pl w zakładce „Praca”. Jeśli w momencie, kiedy czytasz ten tekst, nie trwa żadna rekrutacja, to mam dobrą wiadomość.

drtusz praca

Niekiedy podejmujemy decyzję o zatrudnieniu nowych osób bez wcześniejszej rekrutacji. Czujesz, że pasujesz do nas idealnie i nadajesz się do naszego teamu? Wyślij CV na adres praca@drtusz.pl.

Może pewnego dnia zadzwonimy do Ciebie z pytaniem, czy chcesz do nas dołączyć.

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze