Turniej DrTusza po raz III – podsumowanie (wideo) - Blog firmowy DrTusz

Turniej DrTusza po raz III – podsumowanie (wideo)

Charytatywny Turniej o Puchar DrTusza już za nami. Po raz trzeci z rzędu drużyny wystawione przez podlaskie firmy zmierzyły się na boisku, aby wspólnie pomóc potrzebującym. W tym roku dochód z imprezy zostanie przeznaczony na stypendia piłkarskie dla dzieci z Ukrainy. Zobacz naszą relację.

Turniej DrTusza podsumowanie

Turniej DrTusza po raz III – zostają wspomnienia

W tym roku rozgrywki odbyły się na murawie orlika przy SP 37 w Białymstoku. Już wczesnym rankiem, w niedzielę, 5 czerwca nasz zespół pojawił się pod adresem Jaworowa 8, aby wspólnie z ekipą Stowarzyszenia APN Hattrick wszystko dopiąć na ostatni guzik.

Mając już całkiem spore doświadczenie w organizacji eventów. Zadbaliśmy o wszystkie sprawy z wyprzedzeniem. Dopiero w niedzielę mogliśmy jednak przygotować namioty, zebrać niezbędne podpisy na dokumentach od zawodników i rozdać im pakiety, w których znalazły się m.in. batoniki energetyczne od Świata Supli.

Turniej DrTusza zespół DrTusza

W rozgrywkach wzięło udział 8 drużyn wystawionych przez podlaskie firmy. W tym roku w turnieju wzięły udział zespoły firm:

  • Galon
  • Fire and Gas
  • Mojsa Ościłowscy
  • Pronar
  • Multicco Group
  • Koma
  • BIAZET
  • DrTusz

Charytatywny Turniej o Puchar DrTusza – atrakcje

Poza przygotowaniami infrastruktury pod rozgrywki zadbaliśmy także o to, aby kibicie również się nie nudzili! Szczególną uwagę poświęciliśmy najmłodszym. Czekały na nich dmuchańce, animacje piłkarskie, nasz turbo kozak i… koło fortuny z nagrodami w postaci gadżetów.
Zadbaliśmy też o doznania kulinarne i zaprosiliśmy foodtruck, który serwował pyszne jedzonko.

Pogoda dopisała, publiczność i kibice również! Kluczowe były jednak rozgrywki. Pierwszy gwizdek rozbrzmiał o godzinie 9:00, kiedy na murawie stanęła na przeciwko siebie reprezentacja firmy Galon i Fire & Gas.

boisko do piłki nożnej z lotu ptaka

Wyniki finału

Im bliżej finałów, tym bardziej rosły piłkarskie emocje. O najwyższe miejsce na podium zawalczyły 4 drużyny: DrTusz, Galon, Pronar oraz Multicco Group.

Na najwyższym stopniu podium stanęło Multicco Group pokonując w rzutach karnych Galon. Nasza drużyna zadowoliła się najniższym stopniem podium.

Łącznie udało się nam zebrać ponad 10 000 zł! Całość zostanie przekazana na wspomniane stypendia piłkarskie.

zwycięzcy

A my? My już myślimy o kolejnych akcjach. Na pewno zobaczycie nas na sztafecie Plum Ekiden. Co potem? O naszych działaniach będziemy informować nie bieżąco.