Grupa Aktywnych Klientów – razem raźniej! - Blog firmowy DrTusz

Grupa Aktywnych Klientów – razem raźniej!

Grupa Aktywnych Klientów

Pamiętacie czasy, gdy szukając odpowiedzi na nurtujące nas pytania, kierowaliśmy się w pierwszej kolejności na przeróżne fora internetowe? Każdy dzięki niezawodnej pomocy innych internautów znajdował to, czego szukał – od porad urodowych po nowinki informatyczne. Ja również, odkąd działam w Internecie, prowadzę swoje drukarkowe forum. Od dekady doradzam i pomagam rozwiązać dylematy. Nadszedł czas na kolejny krok.

Grupa Aktywnych Klientów – nowy pomysł

Nie porzucając tego, postanowiłem dodatkowo iść z duchem czasu oraz potrzeb moich Klientów i swoją doradczo-informacyjną misję prowadzę również w mediach społecznościowych. Nie mówię tu o swojej codziennej aktywności na Facebooku, Instagramie czy Twitterze. Mam na myśli nowo utworzoną grupę dedykowaną moim klientom, którą znajdziecie na Facebooku pod nazwą DrTusz – Grupa Aktywnych Klientów. Jak się do niej dostać i jakich treści można się na niej spodziewać?

Grupa Aktywnych Klientów – nie tylko porady


Otwierając grupę na Facebooku chciałem przede wszystkim udzielić głosu swoim Klientom i dać im przestrzeń do wzajemnej pomocy. Każdy, kto dołączy do grupy może zamieścić własne drukarkowe zapytanie i oprócz mojej odpowiedzi, pozna zdanie pozostałych jej członków w danym temacie.

Wahasz się przy zakupie konkretnego modelu drukarki? Nie możesz wybrać spośród kilku wytypowanych? To miejsce dla Ciebie.

Istnieje szansa, że ktoś już posiada konkretne urządzenie i podzieli się swoim doświadczeniem. W grupie nie ma głupich pytań, a dzięki wyszukiwarce i hashtagom z łatwością da się dotrzeć do poruszanych już wątków.

Grupa Aktywnych Klientów

Obecność w mojej grupie wiąże się również z różnymi korzyściami. Tam można uzyskać wcześniejszy dostęp do kodów rabatowych oraz informacji o nadchodzących promocjach. To grupa zaangażowanych użytkowników drukarek, którzy zawsze będą na bieżąco i nic ich nie ominie.

Grupa Aktywnych Klientów

Bardzo ważną z mojego punktu widzenia jest też funkcja doradcza mojej społeczności w grupie. Stale się rozwijam i niejednokrotnie zwrócę się do grupy, by podpytać o jej zdanie na temat kolejnych akcji, promocji czy przygotowywanych gadżetów. Zawsze powtarzałem, że Wasz głos jest dla mnie bardzo ważny, w końcu będę mógł go usłyszeć w jednym miejscu!

Grupa Aktywnych Klientów – jak dołączyć?

Oczywiście konieczne jest posiadanie konta na Facebooku i odszukanie Grupy Aktywnych Klientów w facebookowej wyszukiwarce. Grupa jest zamknięta, dlatego dołączenie do niej wiąże się ze spełnieniem pewnego warunku.

Jeśli regularnie zaopatrujesz się z moim sklepie, proces dołączenia do grupy będzie dziecinnie prosty.  Poproszę Cię o podanie numeru Twoich trzech zamówień z mojego sklepu lub adresu e-mail, z którego korzystasz robiąc u mnie zakupy. To właśnie z myślą o stałych klientach powstała ta grupa.

Nie spełniasz kryteriów dołączenia do grupy? Nic straconego! Wierzę, że już niedługo zaprzyjaźnimy się na dłużej i będziesz częstym gościem w moim kolorowym królestwie tuszów i tonerów 🙂

Nie będę Wam opowiadał o przygotowanych przeze mnie specjalnych gadżetach i konkursach tylko dla grupowiczach, żeby Was zachęcić do dołączenia.

W tej grupie po prostu warto być i warto w niej się udzielać.  Do szybkiego zobaczenia w mojej społeczności!  0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze