Basia przedszkolanka

Nasi Klienci. Sprawdź, którym typem jesteś

uśmiechnięta Basia przedszkolanka siedzi za biurkiem z drukarką i maskotkami DrTusza

Drukarka to bardzo demokratyczny sprzęt. Jej właścicielem może być każdy bez względu na płeć, wiek czy wykonywany zawód. Dzięki temu moi Klienci reprezentują szeroki przekrój społeczeństwa, a ja ze swoimi produktami mogę dotrzeć do najróżniejszych miejsc i zaspokoić przeróżne potrzeby związane z drukowaniem 😉

Nasi Klienci – kupuje każdy

Chociaż daleko mi do szufladkowania ludzi, to pewnego dnia wziąłem na tapet te grupy klientów, które zamawiają u mnie najczęściej i podjąłem próbę ich charakterystyki. Każdy typ dodatkowo zobrazowałem….

Oto co mi wyszło:

Studenci – polują na rabaty w mediach społecznościowych i zdecydowanie stawiają na zamienniki. Wiadomo – ekonomia to podstawa, dlatego darmowa dostawa to coś, co lubią najbardziej. Zgłaszają się do mnie przez swoje ulubione media społecznościowe – Messenger, Wykop czy Instagram. Wiedzą, że tam mogą zawsze liczyć na moją pomoc.

Nauczyciele – drukują masę materiałów dydaktycznych dla uczniów, także z mojego serwisu SalaGier.pl , sprawdzianów i innych dokumentów.

Lubią urządzenia wielofunkcyjne do zadań specjalnych i niezawodne drukarki laserowe, z których kolorowe wydruki są bezkonkurencyjne. To, co ważne dla pracowników jednostek budżetowych to możliwość skorzystania z odroczonego terminu płatności, który skraca czas oczekiwania na zamówienie. 

Freelancerzy – organizując sobie pracę w domowym biurze, trzeba je wyposażyć w niezawodny sprzęt. Ta grupa Klientów docenia moją szeroką wiedzę i gotowość do pomocy w doborze urządzenia drukującego.

Docenia także błyskawiczną dostawę (bo przecież tusz kończy się zawsze w najmniej spodziewanym momencie) i wysoką jakość zamienników, których cena w moim sklepie nie doprowadzi do bankructwa.

Pracownicy firm – tak zwani office managerowie, którzy wiedzą, że pewne rzeczy trzeba zrobić na wczoraj. Kiedy lista PDF do wydrukowania się wydłuża, a poziom wkładu w drukarce niebezpiecznie zmniejsza, zaprawieni w bojach ASAPowcy wkraczają do akcji i zamawiają wkłady w DrTusz.pl. Mają wówczas pewność, że znajdą tu wkład do firmowej drukarki, który zostanie dostarczony na cito.

Przedsiębiorca – mający na głowie całą firmę i pracowników nie lubi, gdy drukarka lub wkład do niej sprawia problemy. Gdy jednak coś pójdzie nie tak, Klient ma pewność, że na DrTuszu może polegać i na pewno zostanie potraktowany po partnersku – zarówno w kwestii ewentualnych reklamacji, jak i w szybkości obsługi zamówień.

Niezależnie do której grupy należycie, musicie wiedzieć, że każdy Klient jest dla mnie niezwykle ważny. Moja załoga robi wszystko, by zawsze stanąć na wysokości zadania i odpowiedzieć na wszystkie wątpliwości związane z użytkowaniem drukarki.

Zwroty, reklamacje i poradniki

Macie problem z zamiennikiem? Koniecznie przeczytajcie, jak zgłosić zwrot lub reklamację na DrTusz.pl. Wszystkie informacje znajdziecie >TUTAJ<.

Dla nowych klientów natomiast przygotowałem kompletny poradnik, jak krok po kroku złożyć zamówienie na DrTusz.pl.

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze