Nasi Klienci. Sprawdź, którym typem jesteś

Nasi Klienci

Drukarka to bardzo demokratyczny sprzęt. Jej właścicielem może być każdy bez względu na płeć, wiek czy wykonywany zawód. Dzięki temu moi Klienci reprezentują szeroki przekrój społeczeństwa, a ja ze swoimi produktami mogę dotrzeć do najróżniejszych miejsc i zaspokoić przeróżne potrzeby związane z drukowaniem 😉

Nasi Klienci – kupuje każdy

Chociaż daleko mi do szufladkowania ludzi, to pewnego dnia wziąłem na tapet te grupy klientów, które zamawiają u mnie najczęściej i podjąłem próbę ich charakterystyki. Każdy typ dodatkowo zobrazowałem….

Oto co mi wyszło:

Studenci – polują na rabaty w mediach społecznościowych i zdecydowanie stawiają na zamienniki. Wiadomo – ekonomia to podstawa, dlatego darmowa dostawa to coś, co lubią najbardziej. Zgłaszają się do mnie przez swoje ulubione media społecznościowe – Messenger, Wykop czy Instagram. Wiedzą, że tam mogą zawsze liczyć na moją pomoc.

Nauczyciele – drukują masę materiałów dydaktycznych dla uczniów, także z mojego serwisu SalaGier.pl , sprawdzianów i innych dokumentów.

Lubią urządzenia wielofunkcyjne do zadań specjalnych i niezawodne drukarki laserowe, z których kolorowe wydruki są bezkonkurencyjne. To, co ważne dla pracowników jednostek budżetowych to możliwość skorzystania z odroczonego terminu płatności, który skraca czas oczekiwania na zamówienie. 

Freelancerzy – organizując sobie pracę w domowym biurze, trzeba je wyposażyć w niezawodny sprzęt. Ta grupa Klientów docenia moją szeroką wiedzę i gotowość do pomocy w doborze urządzenia drukującego.

Docenia także błyskawiczną dostawę (bo przecież tusz kończy się zawsze w najmniej spodziewanym momencie) i wysoką jakość zamienników, których cena w moim sklepie nie doprowadzi do bankructwa.

Pracownicy firm – tak zwani office managerowie, którzy wiedzą, że pewne rzeczy trzeba zrobić na wczoraj. Kiedy lista PDF do wydrukowania się wydłuża, a poziom wkładu w drukarce niebezpiecznie zmniejsza, zaprawieni w bojach ASAPowcy wkraczają do akcji i zamawiają wkłady w DrTusz.pl. Mają wówczas pewność, że znajdą tu wkład do firmowej drukarki, który zostanie dostarczony na cito.

Przedsiębiorca – mający na głowie całą firmę i pracowników nie lubi, gdy drukarka lub wkład do niej sprawia problemy. Gdy jednak coś pójdzie nie tak, Klient ma pewność, że na DrTuszu może polegać i na pewno zostanie potraktowany po partnersku – zarówno w kwestii ewentualnych reklamacji, jak i w szybkości obsługi zamówień.

Niezależnie do której grupy należycie, musicie wiedzieć, że każdy Klient jest dla mnie niezwykle ważny. Moja załoga robi wszystko, by zawsze stanąć na wysokości zadania i odpowiedzieć na wszystkie wątpliwości związane z użytkowaniem drukarki.

Zwroty, reklamacje i poradniki

Macie problem z zamiennikiem? Koniecznie przeczytajcie, jak zgłosić zwrot lub reklamację na DrTusz.pl. Wszystkie informacje znajdziecie >TUTAJ<.

Dla nowych klientów natomiast przygotowałem kompletny poradnik, jak krok po kroku złożyć zamówienie na DrTusz.pl.

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze