Drukarki dla nauczycieli. DrTusz poleca - Blog firmowy DrTusz

Drukarki dla nauczycieli. DrTusz poleca

drukarki dla nauczycieli

Chociaż cyfryzacja postępuje, papierowe klasówki i testy raczej prędko nie przejdą do lamusa. Na świat z serialu Jetsonowie przyjdzie nam jeszcze poczekać. Obecnie jednym z najbardziej cenionych przez nauczycieli gadżetem jest… drukarka. Wakacje to dobry czas na doposażenie się, dlatego przygotowałem zestawienie, w którym prezentuję drukarki dla nauczycieli.

Drukarki dla nauczycieli – 3 modele

Przełom lipca i sierpnia to dobry czas na zakupy elektroniki. Zazwyczaj wszyscy skupiają się wówczas na wakacjach. Raczej nikt nie myśli o zakupach na nadchodzący rok szkolny – a co za tym idzie – można spokojnie przeglądać oferty.

Lata drukarkowych doświadczeń sprawiają, że wiem, jak w procesie kształcenia ważne są drukarki dla nauczycieli. Wiem też, jak ciężko dobrać odpowiedni sprzęt w oceanie różnych propozycji. Dlatego przychodzę z pomocą 🙂

Urządzenie wielofunkcyjne HP Envy 6420e

Hewlett-Packard jest jednym z najpopularniejszych producentów drukarek. Mimo kontrowersyjnych praktyk (poczytaj o aktualizacjach drukarek HP), pośród dostępnych na rynku urządzeń HP znajdziemy ciekawe modele. Jednym z nich jest urządzenie wielofunkcyjne HP Envy 6420e (UWAGA – NIE KUPUJ URZĄDZENIA W WERSJI HP+).

HP Envy 6420e to wielofunkcyjna drukarka atramentowa w przystępnej cenie. W kolorze drukuje z szybkością do 7 stron A4 na minutę. Szybkość drukowania w czerni to 10 stron A4 na minutę.

Drukarka HP Envy 6420e posiada Wi-Fi. Drukowanie z telefonu ułatwia aplikacja HP Smart.
Mimo, że prezentowany model to bardziej ekonomiczna półka cenowa, inżynierowie HP nie zapomnieli o funkcji druku dwustronnego.

HP Envy 6420e drukuje w oparciu o dwa zbiorniki z tuszem – HP 305 (czarny) oraz HP 305 (kolor). Na DrTusz.pl posiadamy zarówno zamienniki, jak i oryginalne zbiorniki z tuszem.

Drukarki dla nauczycieli. Brother DCP-1510 E

Brother DCP-1510 E to jedno urządzenie, które łączy w sobie wiele funkcji – drukuje, skanuje i kopiuje. Laserowa technologia drukowania sprawia, że wakacyjna przerwa czy ferie nie zaszkodzą jej sprawności. Przewaga tonera nad tuszem jest w tym przypadku nie do podważenia.

Toner nie zasycha. Laserowego urządzenia wielofunkcyjnego używasz, kiedy masz na to ochotę. Wadą jest brak możliwości drukowania w kolorze. Niestety kolorowe drukarki laserowe mają większe gabaryty i są droższe w eksploatacji.

W kolportażu materiałów dydaktycznych liczy się wydajność. Osiągi wielofunkcyjnego Brothera pozwalają na szybkie i wydajne drukowanie Brother DCP-1510 E drukuje w czerni z szybkością 20 str./min. Wkład laserowy TN-1030 wystarczy na ok. 1000 stron. Atutem jest dostępność zamiennika tonera TN-1030 (czarny).

Brother DCP-1510 E – to przyjaciel każdego nauczyciela. Nie wymaga wiele uwagi, drukuje tanio, a paletę funkcji ma dość bogatą.

Xerox WorkCentre 3335V_DNI – asystent pokoju nauczycielskiego

Szukasz urządzenia, które stanie się ulubieńcem kadry dydaktycznej i zyska honorowe miejsce w pokoju nauczycielskim?

Postaw na Xerox WorkCentre 3335V_DNI – sprzęt zapewniający wiele funkcji, dobre osiągi i wysoką kulturę pracy. Szybkość druku w czerni na poziomie 33 str./min to świetny wynik. Urządzenie posiada WiFi oraz kartę sieciową.

Ten model świetnie radzi sobie z pracą zespołową! Drukowanie przesłanych na e-mail esejów? Kopiowanie materiałów dydaktycznych? Z Xerox WorkCentre 3335V drukowanie jest szybkie i proste!

Producent zadbał też o czytelny panel sterujący wyświetlacz i maksymalny komfort użytkowników. Xerox WorkCentre 3335V_DNI zbiera pochlebne opinie za wydajność i dostępność tonerów zamienników. Z tym modelem jest kompatybilny toner 3335/3345 8,5K oraz powiększony toner 3335/3345 15K.

Drukarki dla nauczycieli – podsumowanie

Wybór drukarki to odpowiedzialna decyzja. W końcu nikt z nas nie zmienia drukarki co roku. Decyzja zakupowa powinna być jednak poprzedzona dokładną analizą potrzeb.

Jeśli żaden z powyższych modeli nie spełnia Twoich oczekiwań, skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci wyborze odpowiedniego modelu.

Zanim jednak się z nami skontaktujesz, zapoznaj się z tekstem Jak wybrać drukarkę. Poradnik dla Klienta.

Zachęcamy do kontaktu i przesyłania pytań na adres: blog@drtusz.pl.

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze