Stylowe drukarki dla kobiet - Blog firmowy DrTusz

Stylowe drukarki dla kobiet

stylowe drukarki

Funkcjonalność to nie wszystko. Liczy się też styl. Często na moją skrzynkę trafiają pytania od pań, które poszukują nieco bardziej designerskich rozwiązań. Producenci drukarek pomyśleli również o nich. Tym razem chcę Wam przedstawić drukarki dla kobiet (i nie tylko). Te modele pozwolą się wyróżnić.

Stylowe drukarki dla kobiet. Co wybrać?

Mieć z pół kilo biżuterii,
Kapelusze takie duże
I od stałych wielbicieli
Wciąż dostawać listy, róże,
Na bankietach, wernisażach
Pokazywać się codziennie
Być kobietą – ta tęsknota
Się niekiedy budzi we mnie.

Zastanawialiście się kiedyś, jak tekst legendarnego hitu Alicji Majewskiej brzmiałby dziś?

Pewnie na liście życzeń znalazłoby się kilka gadżetów, bez których obecnie nikt się nie obędzie.

Zapewne niejedna Pani chciałaby, aby drukarka w jej biurze lub domowym gabinecie odróżniała się nieco od wszędzie spotykanych urządzeń.

Artyści i designerzy podejmowali wiele prób przełamania dotychczasowy trendów w projektowaniu drukarek.

Wielokrotnie opisywałem przykłady „rewolucyjnych” urządzeń. Zachęcam do lektury tekstów: „Drukarki, o których słuch zaginął”, „O drukarce, która mieści się w kieszeni” czy „Czas na rewolucję – zobacz prototyp drukarki”.

Niektórzy producenci wyczuli jednak nisze i przygotowali serie wybranych drukarek w oryginalnej kolorystyce. Miałem okazję obejrzeć na żywo kilka z nich. Zobacz stylowe drukarki dla kobiet (i nie tylko).

Wielofunkcyjna drukarka Canon PIXMA TS5352

Rodzina drukarek Canon PIXMA to jeden z największych drukarkowych klanów, który podbił świat. Różowa Canon PIXMA TS5352 to urządzenie typu 3 w 1. Zapewnia drukowanie, kopiowanie i skanowanie w formacie A4.

drukarki dla kobiet

Japoński producent zaprojektował ten model tak, aby użytkownik mógł drukować na różnych nośnikach.

Canon PIXMA TS5352 bez problemu wydrukuje naprasowanki. Obsługuje też dwustronny papier matowy. W nowoczesnej drukarce nie mogło zabraknąć Wi-Fi. Błyskawiczną łączność bezprzewodową zapewnia funkcja Wireless Connect.

Wystarczy nacisnąć jeden przycisk, aby połączyć się ze smartfonem.

Aplikacja Canon PRINT pozwala na drukowanie, skanowanie i łączenie się z kontami w serwisach społecznościowych. W końcu fajnie wydrukować sobie zdjęcie z Fejsa? Canon wraz z drukarką dostarczył oprogramowanie Easy-PhotoPrint Editor.

Dzięki niemu użytkownik może popuścić wodzę kreatywności. Pomysły nasuwają się same. Tej drukarki nie da się nie lubić. Do tego ta obudowa w dwóch odcieniach różu.

Jeśli ten kolor Ci nie odpowiada, możesz wybrać model z oznaczeniem TS5353. Odróżnia go jedynie zielony kolor obudowy.

Czy Canon PIXMA TS5352 i Canon PIXMA TS5353 mają jakieś wady? Tylko jedną. Te drukarki wykorzystują oryginalne tusze Canon (zobacz tusze do Canon PIXMA TS535). Zamienniki wkładów atramentowych do tej serii nie są dostępne. Niestety brak zamienników zbiorników podnosi znacznie koszty eksploatacji.

Kolorowe drukarki Canon PIXMA TS5352 i Canon PIXMA TS5353 są rzadko dostępne. Zainteresowanych zamówieniem proszę o kontakt poprzez mail sklep@drtusz.pl.

Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet Ink Advantage 3788

Pamiętacie mój tekst pt. „Drukarka HP 3785 – celebrytka internetów”? Wielofunkcyjne urządzenie HP DeskJet Ink Advantage 3788 to bliźniaczy model najmniejszego urządzenia wielofunkcyjnego na świecie, które szeroko opisywałem we wspomnianym artykule. Różnica sprowadza się jedynie do bardziej ekstrawaganckiej kolorystyki.

Teraz kilka słów na temat parametrów. HP 3788 zapełnia kartki z szybkością 8 str./min w przypadku czarno-białych stron oraz 5,5 str./min przy druku w kolorze.

drukarki dla kobiet

Funkcjonalność tego modelu docenią miłośniczki drukowania zdjęć z telefonów. Cały proces ułatwia wbudowane Wi-Fi. Do przesłania zdjęć do drukarki nie jest potrzebny Internet. Ponadto Hewlett-Packard razem z drukarką oferuje zestaw narzędzi ułatwiających wykorzystanie możliwości swojego produktu.

Aplikacja HP All-in-One Remote jest przeznaczona do drukowania dokumentów i zdjęć.

Program umożliwia sprawdzanie statusu drukarki oraz przeprowadzenie czynności konserwacyjnych. Poza HP AiO Remote użytkowniczki mogą korzystać z HP Social Media Snapshots. Ta aplikacja pozwala na drukowanie, modyfikację oraz udostępnianie fotografii zarówno z pamięci smartfonów, jak i z serwisów społecznościowych.

Chociaż trudno w to uwierzyć, ta kompaktowa drukarka posiada nawet wbudowany skaner. Duży plus to małe wymiary.

HP 3788 zmieści się nawet w plecaku. Tusz jest dostarczany poprzez dwa wkłady atramentowe: HP 652 (czarny) oraz tusz HP 652 (kolor). Niestety na ryku nie są dostępne sprawdzone zamienniki do tego modelu, przez co koszty eksploatacji są dość wysokie.

HP DeskJet Ink Advantage 3788 też jest dostępny w limitowanym nakładzie. Zainteresowanych proszę o przysłanie zapytań o dostępność na adres sklep@drtusz.pl.

Stylowe drukarki dla kobiet. DrTusz doradzi

Drukarki to już nie tylko nudne urządzenia biurowe. Jak widać po powyższych przykładach ze stajni Canona oraz HP, drukarki mogą być również stylowymi gadżetami.

Obecnie nie ma na rynku zbyt wielu designerskich propozycji, ale wierzę, że za parą drukarkowych gigantów pójdzie reszta branży.

5 1 Zagłosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze