Bajkowy Koncert Charytatywny – bądźcie z nami!

Bajkowy Koncert

Lubicie bajki? Ja bardzo! I chociaż jestem już dorosły, z łezką w oku wspominam swoje ulubione animowane postaci, ich przygody i niesamowite historie. Niejednokrotnie wspomnieniom tym towarzyszy muzyka, która jest nieodłącznym elementem bajek i która z czasem zyskuje miano kultowej. 

Tym bardziej miło mi poinformować, że już 31 sierpnia o godzinie 19:00 będziemy mieli okazję zanurzyć się ponownie w dziecięcym świecie muzyki i odbyć sentymentalną podróż po ulubionych motywach muzycznych.

To wszystko za sprawą Bajkowego Koncertu Charytatywnego, który organizuję wspólnie z zaprzyjaźnionym Studiem Dobra12.

Koncert będzie streamowany na żywo na kanale YouTube Dobrej12, dlatego by wziąć w nim udział, nie trzeba wychodzić z domu, wystarczy dostęp do internetu. Co nas czeka i dlaczego jest to wydarzenie charytatywne? Czytajcie dalej!

Bajkowy Koncert – piosenki z bajek w wykonaniu najlepszych!

Nadawanie światu barw i niesienie radości to zaraz obok prowadzenia sklepu z tuszami i tonerami, moje ulubione zajęcie. Chyba nie ma wątpliwości, że te same cele realizują właśnie bajki.

To skojarzenie zadecydowało o wyborze repertuaru i rozpoczęciu przygotowań do Bajkowego Koncertu Charytatywnego.

Z pomocą Studia Dobra12, która jest ekspertem od muzyki i gościła w swoich progach znakomitych artystów, zaprosiliśmy do udziału w koncercie wspaniałych muzyków.  

Ich głosy wybrzmiewały na deskach Teatrów muzycznych i Oper w całej Polsce i poza jej granicami. Nagradzani i uwielbiani przez widownie. Charyzmatyczni i zapadający w pamięć, ale przede wszystkim o ogromnym sercu.

O kim mowa?  Oto oni:

Weronika Bochat

Bajkowy Koncert

Ewa Łobaczewska

Bajkowy Koncert

Rafał Supiński

Bajkowy Koncert

Maciej Nerkowski

Bajkowy Koncert

Maciej Nerkowski śpiewa przy akompaniamencie Kariny Komendery.

Karina Komendera

Bajkowy Koncert

Całe wydarzenie prowadzić będzie Ilona Karpiuk, wspaniała wszechstronna animatorka kultury.

Ilona Karpiuk

Bajkowy Koncert

Co znajdzie się w repertuarze? Mogę zdradzić kilka tytułów, ale większość z nich niech pozostanie niespodzianką. Usłyszymy piosenki z bajek takich jak Vaiana Skarb Oceanu, Mała Syrenka, Zaplątani oraz utwory z musicali, związanych z tematem bajkowym – Frozen czy Wicked.

Podczas koncertu nie może zabraknąć akcentu dziecięcego, dlatego wokalistom towarzyszyć będzie chórek dziecięcy z zespołu SongBirds.

Bajkowy Koncert. Gramy i pomagamy

Skoro już o akcencie dziecięcym mowa, najważniejszym celem tego  wydarzenia jest wsparcie małych podopiecznych Fundacji Spartanie Dzieciom. Podczas koncertu uruchomiona zostanie zbiórka na platformie internetowej, do której można będzie dołożyć swoją cegiełkę.

Fundacja Spartanie Dzieciom działa na rzecz dzieci z niepełnosprawnościami na terenie całej Polski.

Jej członkowie co najmniej 2 razy w roku przeobrażają się w prawdziwą formację Spartan i wspólnie pokonują dystanse półmaratońskie a nawet maratońskie.

Ich imponujące zmagania z królewskim dystansem połączone jest zawsze z akcją charytatywną, w którą poprzez datki włączają się inni biegacze.

Jak wszyscy wiemy, pandemia odebrała możliwość organizacji biegów masowych, więc znalazłem sposób na to, by wesprzeć rehabilitację dzieci w inny sposób. Wy też możecie pomóc!

Wszystko gotowe, możemy zaczynać!

Przygotujcie ciepłą herbatę, ciasteczka i chusteczki! Aby obejrzeć koncert i dowiedzieć się więcej na temat zbiórki, odwiedźcie kanał Studio Dobra12 na YouTube w poniedziałek o godz. 19:00.

Jeśli jednak dołączycie do wydarzenia na Facebooku żadna informacja o koncercie Was nie ominie, a Wy będziecie mogli zaprosić na niego swoich najbliższych i przyjaciół.

Liczę na Waszą obecność! Im nas więcej, tym większa szansa, by przekazać naprawdę konkretne wsparcie finansowe maluchom. Do zobaczenia!

PS.

Spieszę poinformować, że wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Białegostoku (Bialystok.pl). To bardzo duże wyróżnienie. Dziękujemy!

Przeczytaj też o innych naszych akcjach: „DrTusz przyjazny zwierzętom” oraz „DrTusz pomaga – dzieciaki dostaną nowe boisko” czy „Tusz po Charytatywnym Turnieju Piłkarskim

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze