Bajkowy koncert charytatywny - transmisja - Blog firmowy DrTusz

Bajkowy koncert charytatywny już za nami – obejrzyj transmisję!

Bajkowy koncert transmisja

Jak dobrze wiecie, nie samą pracą żyjemy z moją barwną ekipą. Uwielbiamy działać wspólnie przy różnych inicjatywach, a przy okazji zawsze szukać sposobu, by pomagać potrzebującym. Dobra energia i pasja do tego, co się robi skrzyżowała drogi DrTusza i Studia Dobra12 i doprowadziła do zorganizowania Bajkowego Koncertu Charytatywnego. Obejrzyj transmisję z tego niezwykłego występu!

Znany repertuar we wzruszającym wykonaniu!

31 sierpnia o 19:00 odbył się Bajkowy Koncert Charytatywny, na którym wybrzmiały najpiękniejsze piosenki z bajek. Grupa wokalistów znanych z desek Opery i Filharmonii Podlaskiej czy teatru Muzycznego Roma w składzie: Weronika Bochat, Ewa Łobaczewska, Rafał Supiński, Maciej Nerkowski, którym akompaniowała Karina Komandera przenieśli nas w niezwykłą podróż po muzyce naszego dzieciństwa.

Artystów wspierały młode adeptki z Studia Głosu SongBird – Zosia, Magda i Natalka. Usłyszeliśmy utwory z Alladyna, Pięknej i Bestii, Małej Syrenki czy Herkulesa i innych. Nie mogło oczywiście zabraknąć Króla Lwa i „Can you feel the love tonigt” oraz „Kręgu życia”.

Bajkowy Koncert – transmisja

Kliknij poniżej w ikonkę „Play” ▶ i obejrzyj!

⬇⬇⬇

Wsparcie dla Fundacji Spartanie Dzieciom

Chociaż bohaterów tego wieczoru było wielu, to wszystko, co wydarzyło się w Dobrej12 skupiało się wokół trójki małych bohaterów. Mali wojownicy z Fundacji Spartanie Dzieciom: Madzia, Mateuszek i Łukaszek to dzieci, dla których została zorganizowana zbiórka pieniędzy.

Jak opowiadali podczas koncertu przedstawiciele Fundacji Spartanie dzieciom – Ania i Rafał, każde z małych bohaterów codziennie podaje się intensywnym ćwiczeniom, które w przyszłości umożliwią wykonywanie prozaicznych czynności jak chodzenie czy mówienie, które dla każdego z nas są czymś oczywistym.

Zaprzestanie kosztownej rehabilitacji wiązałoby się z ryzykiem zatrzymania wypracowanego już postępu. Bajkowy Koncert Charytatywny był więc doskonałą okazja, by dorzucić swoją cegiełkę do zbiórki.

Zebrane za pośrednictwem platformy zrzutka.pl środki przekazane zostaną na niezbędną dla nich rehabilitację.Podczas koncertu udało nam się zebrać ponad 3 tysiące złotych. To jedna piąta kwoty, którą chcemy przekazać dzieciom i działamy dalej!

Bajkowy Koncert – transmisja i zbiórka wciąż online!

Dla wszystkich, którzy przegapili koncert lub chcieliby go obejrzeć ponownie a także wesprzeć Madzię, Mateusza i Łukasza mam świetną wiadomość!

Zarówno zbiórka, jak i relacja z koncertu dostępne są w internecie.

A swoją cegiełkę wpłacić na tę zbiórkę klikając w ten >LINK<.

Bajkowy koncert transmisja

Zwykle pogoda ducha mnie nie opuszcza, jednak z trudem powstrzymałem się od łez wzruszenia od takiej muzycznej eksplozji pozytywnych emocji.

To, co się działo na koncercie, nie da się opisać słowami. To trzeba zobaczyć!  Mam nadzieję, że tak jak ja bawiliście świetnie. Kto nie widział, może i powinien nadrobić.

Zachęcam też do wsparcia zbiórki i do udostępnianie jej znajomym!

A ja z drużyną DrTusz.pl już myślę nad kolejną akcją, jeśli macie jakiś pomysł na współpracę ze mną, dajcie koniecznie znać Anecie na adres pr@drtusz.pl.

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze