Ranking drukarek DrTusza [marzec 2019]

Praktycznie każdego dnia otrzymuje prośby o udzielenie drukarkowej porady. Laserowe urządzenia wielofunkcyjne i drukarki atramentowe piękne prezentują się na stronach producentów. Z eksploatacją bywa już mniej kolorowo. Bazując na swoich doświadczeniach przegotowałem ranking drukarek. Zobacz modele, które najczęściej polecałem w ostatnim czasie. Stan na marzec 2019.

Ranking drukarek DrTusza – marzec 2019

Nie wiesz, jaką drukarkę wybrać? To normalne. Przy tak bogatej ofercie urządzeń dostępnych na rynku nietrudno o dezorientację. Zawsze służę poradami i staram się dobierać sprzęt adekwatny do potrzeb Klientów. Mam nadzieję, że mój marcowy ranking drukarek ułatwi podjęcie decyzji.

Epson WorkForce WF-2750DWF – kolorowe strony biznesu

Propozycja grupy Epson to wielofunkcyjna drukarka atramentowa, która dostarcza wielobarwne wydruki przy niskich kosztach. Może też zastąpić tradycyjny faks.

Epson WorkForce WF-2750DWF kopiuje i drukuje dwustronnie dzięki funkcji duplex. Szybkość druku dla czarno-białych treści wynosi 13 str./min. Przy kolorowych wydrukach zwalnia do 7,3 str./min. Epson należy do Seiko Group, co sprawia, że wszystkie drukarki tej marki są sprzętem wysokiej klasy.

ranking drukarek

W Epson WorkForce WF-2750 DWF znalazła się głowica drukująca PrecisionCore. Wydrukowane dzięki niej dokumenty prezentują najwyższą jakość. 

Drukarka posiada Wi-Fi – a co za tym idzie – może pracować w sieci bezprzewodowej. Wielofunkcyjne urządzenie Epson WorkForce WF-2750 DWF obsługuje usługę Epson Connect, która umożliwia korzystanie z takich funkcji jak skanowanie do chmury i drukowanie z poczty e-mail. Wielofunkcyjna drukarka Epson obsługuje również usługi Apple AirPrint3 i Google Cloud Print.

Usługi te umożliwiają łatwe drukowanie ze smartfonów i tabletów na systemach iOS oraz Android.

Urządzenie jest zasilane przez 4 wkłady atramentowe. Posiadamy w ofercie oryginalne tusze Epson, jak też tusze zamienniki T1635.

Brother DCP-1610WE – nie daj się zwieść pozorom

Wielofunkcyjny Brother DCP-1610WE drukuje i kopiuje w czerni, ale skanuje już w kolorze. Moduł Wi-Fi umożliwia bezprzewodową obsługę urządzenia. Brother DCP-1610WE może pełnić również rolę domowej kserokopiarki. Z wielu funkcji skorzystasz dzięki wbudowanemu wyświetlaczowi, który pozwala na sterowanie wybranymi czynnościami. Do tego został wyposażony w podajnik na 150 arkuszy A4. To dość sporo, szczególnie gdy nikomu nie chcę się uzupełniać kartek.

ranking drukarek marzec 2019

Teraz kolej na osiągi. DCP-1610WE drukuje w czerni z prędkością 20 str./min. Niezły wynik, a to nie koniec dobrych wiadomości, bo do tego modelu posiadamy zamienniki wkładów laserowych. Toner zamiennik Brother TN-1030 umożliwia ograniczenie kosztów wydruków, bez utraty ich wysokiej jakości czy trwałości. Wydajność wkładu laserowego TN-1030 to ok. 1000 stron.

W drukarce zastosowano system oddzielnego bębna i tonera, a także specjalne wałki, chroniące papier przed zagnieceniami . Czego chcieć więcej? Do domu i biura, jak znalazł 😀

HP Color LaserJet Pro M477fdw – mały kombajn, co pracy się nie boi

HP Color LaserJet Pro M477fdw to urządzenie wielofunkcyjne, które nie zajmie powierzchni całego gabinetu. Zapewni za to fenomenalną jakość drukowania, skanowania oraz kopiowania – do tego w kolorze. Urządzenie posiada również funkcję faksu.

Zabójczo wydajne urządzenie HP oznaczone przez producenta kodem M477fdw, zadba również o bezpieczeństwo danych w Twojej firmie. Kalifornijczycy wyposażyli je w takie rozwiązania, jak np. uwierzytelnianie LDAP czy drukowanie z wykorzystaniem kodów PIN. Dzięki nim osoby nieupoważnione mogą zapomnieć o drukowaniu jakichkolwiek plików.

ranking drukarek marzec 2019

Drukowanie z telefonu czy tabletu również nie stanowi żadnego. Użytkownikom HP Color LaserJet Pro M477fdw zalecamy skorzystanie z aplikacji HP ePrint. Porządne urządzenie wielofunkcyjne powinno posiadać ekran dotykowy z wygodnym interfejsem. Hewlett-Packard nie mógł o nim zapomnieć. Zarządzanie drukiem ułatwia ekran dotykowy o przekątnej 10,9 cm. Na pokład M477fdw trafił też napęd USB.

Prędkość druku w czerni oraz w kolorze przebiega z prędkością 27 str./min. HP Color LaserJet Pro M477fdw drukuje w oparciu o kolorowe tonery HP 410A oraz tonery 410X o zwiększonej wydajności.

 Na koniec jeszcze jedna kolorowa informacja. Na DrTusz.pl znajdziesz zamienniki tonerów HP. Posiadamy wszystkie wkłady laserowe do HP Color LaserJet Pro M477fdw.

Jeśli potrzebujesz dodatkowych porad w sprawie drukarek, dawaj znać. Znajdziesz mnie na Facebooku, Twitterze oraz Instagramie. Zawsze dziele się wiedzą 😉


0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze