Pozdrowienia z Białegostoku! - Blog firmowy DrTusz

Pozdrowienia z Białegostoku!

Pozdrowienia z Białegostoku

Wakacje – mój ulubiony czas ze względu na sezon urlopowy, ale może przede wszystkim na  przepiękne lato, które cieszy oko nie tylko na łonie natury. Ta pora roku w mieście również potrafi zachwycić kolorami. Codzienna droga do pracy wówczas staje się prawdziwą przyjemnością. Postanowiłem połączyć przyjemne z pożytecznym i dać moim Klientom skrawek Białegostoku w jego letniej odsłonie.

Świąteczne życzenia i Duch Świąt

Kiedy zimą wysyłałem swoim Klientom ręcznie malowane pocztówki świąteczne, usłyszałem, że ta tradycja wyjątkowo porusza i wywołuje ciepłe wspomnienia.

Nic dziwnego – dziś już mało kto pamięta o tym, by to właśnie w formie kartki złożyć najbliższym życzenia. Dużo prościej, ekonomiczniej i szybciej jest przecież wysłać SMS-a niż fatygować się na pocztę. 

Pozdrowienia z Białegostoku

Mając wtedy tę refleksję zależało mi, by kartki świąteczne dołączone do zamówień z mojego sklepu można było wysłać z minimalnym wysiłkiem, dlatego każda z nich miała znaczek i była gotowa do przyjęcia przez listonosza i doręczenia tam, gdzie Duch Świąt był najbardziej wyczekiwany. Mam ogromną nadzieję, że zatoczył szerokie kręgi i dotarł w wiele zakątków świata.

Kartki z wakacji

Pamiętam z dzieciństwa, że pocztówki generalnie wysyłaliśmy na potęgę z różnych okazji, nie tylko tych oczywistych jak Święta czy urodziny. Myślę, że pewno każdy z Was czy Waszych rodziców dostał lub sam wysłał kartkę z wakacji.

Piękne widoki, serdeczne pozdrowienia i uściski, ręcznie zapisane wrażenia z urlopu… Aż znów zrobiło się nostalgicznie. 

Chociaż z moimi Przyjaciółmi zwiedziłam mnóstwo ciekawych miejsc, to właśnie w Białymstoku spędzam najwięcej czasu, również tego wakacyjnego. To miasto da się lubić, a w lipcu i sierpniu szczególnie pięknie prezentuje swoje turystyczne oblicze.

Czemu więc o nim nie przypomnieć i nie zachęcić Was do odwiedzin? (Punktem obowiązkowym musi być oczywiście mój sklep DrTusz na Wyszyńskiego – chętnie się z Wami zobaczę i usłyszę, skąd przyjechaliście!) 

Zdecydowałem wybrać się w moje ulubione miejsca i je sfotografować. Z pomocą mojego grafika fotografie stały się pocztówkami, które cieszą oko. Dodatkowo na odwrocie napisałem kilka słów od siebie, ale nie będę psuł niespodzianki i nie zdradzę tutaj treści tej wiadomości. 

Tak prezentują się kartki. Sami zobaczcie! Kto rozpoznaje te miejsca?

Pozdrowienia z Białegostoku

Jak otrzymać pocztówkę?

Moja pocztówkowa akcja trwa w najlepsze, a kto jeszcze nie zdążył wziąć w niej udziału, ma szansę to zmienić. Co trzeba zrobić? Wystarczy zrobić zakupy w moim sklepie na DrTusz.pl.

Dosłownie do wszystkich zamówień dołączam kartkę z Białegostoku, aby do każdego Klienta dotarła moc kolorowych pozdrowień. Macie już swój egzemplarz? Obowiązkowo się nim pochwalcie!

Przy okazji zachęcam Was również do tworzenia własnych kartek. Jako drukarkowy ekspert zapewniam Was, że większość urządzeń atramentowych doskonale sobie radzi z wydrukiem kolorowych wspomnień z wakacji, o czym pisałem >TUTAJ<. Czy w formie zdjęcia czy z przeznaczeniem na pocztówkę – ich zmaterializowanie na pewno wywoła uśmiech na twarzy obdarowanego.

Koniecznie spróbujcie! 🙂


0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze