Plenerowy mol książkowy - Blog firmowy DrTusz

Plenerowy mol książkowy

Ile książek jest w stanie przeczytać Rudy? Do tegorocznego finału akcji „Narodowe Czytanie” przygotowywał się cały tydzień.

Sapkowski, Bukowski, Głuchowski, a nawet Paulo Coelho (no dobra, z tym ostatnim trochę przesadziliśmy). Lista pisarzy, których dzieła zdobią domową biblioteczkę DrTusza właściwie się nie kończy, gdyż co chwila jest uzupełniana o nowe tytuły. #Rudy ma więcej książek, niż jest w stanie przeczytać. Każdą wolną chwilę poświęca na wertowanie kolejnych stron nowych pozycji literackich. Szczególnie upodobał sobie czytanie w plenerze. Postanowił więc połączyć przyjemne z pożytecznym.

„Narodowe Czytanie” stanowi świetną okazję do propagowania dobrej literatury. Z roku na rok akcja cieszy się coraz większą popularnością. Podczas jej tegorocznego finału, który miał miejsce 3 września, „Quo Vadis” Henryka Sienkiewicza czytano w 2000 miejsc w całym kraju.

DrTusz nie mógł przegapić takiej okazji. Jako miłośnik długich spacerów i obcowania z przyrodą, ćwiczył czytanie na świeżym powietrzu. Przemierzając miasto odwiedził wiele ciekawych miejsc, gdzie oddawał się refleksom nad dziełem. Byliśmy tam razem z nim. Zobaczcie, jak #Rudy przygotowywał się do finału „Narodowego Czytania”.

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze