DrTusz wspiera rozgrywki Playarena Białystok - Blog firmowy DrTusz

DrTusz wspiera rozgrywki Playarena Białystok

playarena białystokPrzed nami kolejny sezon zmagań w ramach Playarena – organizacji, która daje możliwość rozwoju umiejętności oraz rywalizacji miłośnikom piłki nożnej z ponad 80 różnych miast i miasteczek, od Bałtyku po Tatry. DrTusz od listopada 2017 dzierży tytuł partnera rozgrywek Playarena w Białymstoku. W kolejnym sezonie Rudy również będzie wspierał piłkarskie zmagania. Sportowych emocji na pewno nie zabraknie.

Playarena Białystok – podsumowanie

W minionym sezonie w ramach białostockich rozgrywek Playareny wzięło udział 14 zespołów. Łącznie piłkarze rozegrali 26 spotkań. W formule Playarena drużyny nie składają się z 11, ale z 6 zawodników. Emocje i piłkarska adrenalina pozostaje jednak wciąż taka sama. 😉

Zwycięstwo w lidze oraz w Pucharze Białegostoku przypadło ekipie Sucharki Białystok. Ponadto 4 zespoły wywalczyły przepustki do eliminacji Mistrzostw Polski Playerena, które odbyły się w Pruszkowie.

Playarena Białystok i DrTusz

DrTusz został partnerem Playareny w listopadzie 2017 roku. W kolejnym sezonie #Rudy również będzie towarzyszył rozgrywkom. Co o tym zadecydowało? Lubimy wspierać szlachetne inicjatywy. Playarena bez wątpienia się do takich zalicza. Celem organizacji jest zachęcenie do gry w piłkę każdego, niezależnie od umiejętności, wieku lub płci.

Wszystko z myślą o dobrej zabawie, promocji zdrowego trybu życia, a także chęci odkrywania utalentowanych zawodników. Z pozoru amatorskie rozgrywki mogą stać się drogą do prawdziwej kariery.

Podczas Turnieju Miast PL6 oraz całego cyklu Mistrzostw Polski odbywa się „Polowanie na Reprezentanta”. Najbardziej wybitni mają szansę gry w Reprezentacji Polski RP6 czyli tzw. „szóstkach”. Najlepsze drużyny mają z kolei szansę spróbować swoich sił w rozgrywkach międzynarodowych – Lidze Mistrzów Playarena. Organizacja wciąż się rozwija – a co za tym idzie – będzie jeszcze ciekawiej.

Playarena Białystok – nowe wyzwania

W nowym sezonie w ramach Playarena Białystok wystartują dwie ligi. Nowością będą rozgrywki Playarena Premium. Ten model rywalizacji jest dedykowany najlepiej rozwiniętym miastom, w których aktywnie działają ambasadorzy.

Liga Playarena Premium została stworzona z myślą o solidnych drużynach, które chcą wejść na wyższy poziom gry. Na najlepszych czekają cenne nagrody, a także możliwości rozwoju. Drużyny, które chcą dopiero wejść do świata Playarena, ale nie czują się na siłach lub nie chcą wchodzić do klubu Playarena Premium, mogą rozpocząć przygodę od formuły Open.

Nie daje ona tak szerokich możliwości, ale jest świetnym rozwiązaniem na początek przygody. Nabór do ligi Open trwa. Wszelkie informacje znajdziecie na Playarena.

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze