Gdzie kupić pieczątkę? Zamów ją u DrTusza (wideo) - Blog firmowy DrTusz

Gdzie kupić pieczątkę? Zamów ją u DrTusza (wideo)

gdzie kupić pieczątkęLudzie latają w kosmos, drukują na drukarkach 3D i rozwijają sztuczną inteligencję. Tworzymy cywilizację od tysięcy lat, a mimo to żadna z wymienionych czynności nie może obejść się bez dwóch rzeczy – stempelka i podpisu osoby decyzyjnej. Pieczątki wciąż mają się dobrze i nic nie wskazuje na to, aby cokolwiek mogło im zagrozić. Nie wiesz, gdzie kupić pieczątkę? DrTusz Ci pomoże. Robimy pieczątki w 5 minut!

Gdzie kupić pieczątkę? Zamów ją u DrTusza

Pieczątka to nie tylko obowiązkowy gadżet w przyborniku każdego przedsiębiorcy. To również pewien element prestiżu. DrTusz coraz częściej otrzymuje prośby o wyrobienie pieczątki prezentowej, np. świeżo upieczonemu studentowi. W sierpniu mamy zamawiały imienne pieczątki, aby stemplować nimi zeszyty i podręczniki swoich pociech. Niby mała rzecz, a cieszy i pozwala się wyróżniać. 😀

Gdzie kupić pieczątkę? Pieczątki błyskowe DrTusza

Pieczątki błyskowe, obok wkładów do drukarek, stanowią ważny filar oferty DrTusza. Wyrabiamy pieczątki metodą błyskową. Chociaż technologia ta wywodzi się z Japonii, dobrze sprawdza się na wszystkich kontynentach. W Polsce również.

Wynika to z zastosowania przez Japończyków prostej konstrukcji. Automat stemplarski zawiera minimum ruchomych elementów, co przekłada się na jego lepszą żywotność. „Gumka”, która znajduje się wewnątrz konstrukcji, wystarczy na 20 000 odbić. Wysoka rozdzielczość płytki tekstowej sprawia, że możesz zamieścić na niej również grafikę. Zobaczcie, jak wygląda „odbity” #Rudy.

gdzie zrobić pieczątkę

Gdzie kupić pieczątkę? – sposób produkcji

Pieczątka błyskowa powstaje poprzez wypalenie czcionki w światłoczułym materiale. Odbywa się to przy użyciu urządzenia błyskowego. Czynność wyrobienia stempla zajmuje mniej niż 5 minut. Technologia błyskowa nie wymaga specjalnych szkoleń czy wieloletniej praktyki. Jedyny słaby punkt pieczątki błyskowej to czas, który musi upłynąć od chwili jej wyprodukowania do momentu osiągnięcia przez niej pełnej funkcjonalności. W zależności od temperatury na zewnątrz płytka tekstowa nasiąka tuszem od godziny do dwóch.

Płytka nasiąka tylko raz – zaraz po wyprodukowaniu Późniejsza jakość odbić rekompensuję tę niewielką niedogodność.

Gdzie kupić pieczątkę? Zgłoś się do DrTusza

Zamówienia na pieczątki błyskowe przyjmujemy poprzez nasz sklep internetowy DrTusz.pl lub bezpośrednio w naszej siedzibie. Jeśli masz dodatkowe pytania czy niestandardowe zamówienie, napisz do nas. Możesz się z nami skontaktować poprzez e-mail: drtusz@drtusz.pl. Nasz zespół zawsze służy pomocą.

Gdzie kupić pieczątkę? Zobacz nowy film

Na koniec przygotowaliśmy niespodziankę – wideo promujące nasze pieczątki błyskowe. 😉

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze