e-gazela biznesu

e-Gazela Biznesu dla DrTusza po raz trzeci

e-gazela biznesuNa mojej półce wyróżnień robi się coraz ciaśniej. Kilka dni temu znalazło się na niej kolejne trofeum. Jest nim trzecia e-Gazela Biznesu. Puls Biznesu przyznaje nagrodę najdynamiczniej rozwijającym się firmom z branży e-commerce. Oczywiście nie mogło zabraknąć nas na uroczystej gali w Centrum Olimpijskim.

e-Gazela Biznesu dla DrTusza – wyróżnieni po raz trzeci

Każde przedsiębiorstwo ma swoją strategię. Ja postawiłem na budowanie marki poprzez nawiązywanie kolorowych relacji z tymi, którzy zamawiają moje tusze i tonery. Stosowana przez lata strategia zaowocowała – po raz kolejny otrzymaliśmy e-Gazelę Biznesu.

Wyróżnienie jest przyznawane przez portal Puls Biznesu najdynamiczniej rozwijającym się przedsiębiorstw z branży e-commerce.

e-gazela biznesu

Znaleźliśmy się w tym prestiżowym gronie po raz trzeci. Na tegoroczną galę wręczenia nagród, która odbyła się 22 listopada w warszawskim Centrum Olimpijskim, wybrałem się razem z Marcinem i Grześkiem. Ach te emocje! Trema sprawiła, że na scenę wysłałem Grześka. Nogi mi zmiękły. 😉


e-Gazela Biznesu dla DrTusza – czym jest e-gazela Biznesu

Nieustannie staramy się rozwijać DrTusz.pl. Kolejna e-Gazela Biznesu w kolekcji to dowód na to, że ciężka praca owocuje. Ranking „Gazele Biznesu”, gromadzący dane o najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstwach z sektora MŚP w „tradycyjnej” gospodarce, jest publikowany od 2014 roku.

Ranking ma jeszcze jedną istotną rolę, którą jest promowanie małych i średnich firm, działających w internecie. Uroczysta gala wręczenia nagród ma za zadanie umożliwienie nawiązanie osobistych relacji, których nie jest w stanie zastąpić żadne informatyczne narzędzie. Takie spotkania lubimy! 🙂

Dobra. Wystarczy tego dobrego. Zabieramy się do pracy! Sukces motywuje.

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze