Drukarka do domu – Epson EcoTank L1250 - Blog firmowy DrTusz

Drukarka do domu – Epson EcoTank L1250

Drukarka do domu powinna być tania w eksploatacji, kompaktowa i zawsze gotowa do pracy. Dla tych, którzy szukają przystępnego cenowo sprzętu i potrzebują taniej drukarki kolorowej, mamy sprawdzoną propozycję – kolorową drukarkę atramentową Epson EcoTank L1250.

Drukarka do domu – Epson z technologią CISS

Epson EcoTank L1250 to jednofunkcyjna drukarka atramentowa (jednofunkcyjna, czyli bez skanera), która jest wyposażona w system stałego zasilania atramentem (tzw. CISS). Oznacza to, że nie potrzebuje tradycyjnych pojemników z tuszem.

Więcej w materiale wideo:

Urządzenie posiada zintegrowany zbiornik z czterema komorami, a tusz jest uzupełniany poprzez dolanie go bezpośrednio z butelki. Epson zastosował rozwiązanie, dzięki któremu podczas dolewki nie zmarnuje się nawet jedna kropelka, a nasze dłonie pozostaną czyste.

Butelki zostały tak zaprojektowane, aby zminimalizować ryzyko pomyłki przy uzupełnianiu braków.

Drukarka do domu Epson

Już w momencie zakupu drukarki, producent dorzuca do niej komplet butelek z tuszem Epson 103. Zapas powinien wystarczyć na 8100 stron w czerni oraz 6500 stron w kolorze. Do zalet tego modelu należy zaliczyć koszty drukowania.

Nawet za kolorowy wydruk zapłacimy mniej niż 1 grosz!

Epson EcoTank L1250 – parametry

Atramentowa drukarka Epson EcoTank L1250 drukuje w kolorze z szybkością 5 stron A4 na minutę. W mono szybkość jest dwukrotnie większa – 10 stron A4 na minutę.

Modułowi łączności bezprzewodowej czyni z Epsona L1250 wygodną drukarkę Wi-Fi. Funkcja Wi-Fi Direct sprawia, że możesz połączyć się z urządzeniem bezpośrednio, bez konieczności łączenia się z routerem.

Drukowanie z telefonu również jest dziecinnie proste. Wystarczy sięgnąć po jedną z dedykowanych aplikacji Epson. Pojemność podajnika głównego to 100 w formacie A4.

Podajnik posiada regulację, dzięki której wygodnie wydrukujesz coś na nośniku mniejszego formatu.

Drukarka do domu – Epson nie dla każdego

Epson EcoTank L1250 to dobra drukarka do domu, ale… musisz pamiętać, że to drukarka zasilana atramentem, a ten lubi po pewnym czasie zasychać. Aby tego uniknąć, należy regularnie drukować. Dłuższe wakacje od drukowania nie wchodzą grę.

Pamiętaj o tym zanim zdecydujesz się na zakup. Dla tych, którzy drukują od święta, polecamy drukarki laserowe.

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze