DrTusz i auto elektryczne

DrTusz testuje auto elektryczne!

DrTusz i auto elektryczne

Od zawsze jestem fanem technologicznych nowinek. W imię walki o czyste powietrze postanowiłem sprawdzić nowy środek lokomocji. Wszystko po to, aby dostarczać moje tusze i tonery sprawnie i bezemisyjnie. Zobacz, jak przebiegał test elektrycznego Renault Zoe.

DrTusz testuje auto elektryczne!

Producenci samochodów nieustannie starają się sprostać coraz bardziej rygorystycznym normom emisji spalin. Na horyzoncie zdarzeń powoli majaczy kres silników spalinowych. Zmiany w motoryzacji mogą wyjść jednak na dobre zarówno środowisku, jak i kierowcom.

Niezwykle popularne auta elektryczne i wodorowe stają się coraz lepsze. Niestety, rynek aut wodorowych wciąż jest w powijakach. Pojazdy z napędem elektrycznym powoli stają się codziennością na rodzimych drogach.

Korzystając z uprzejmości wypożyczalni samochodów east rent przetestowałem możliwości elektrycznego Renault Zoe. Właściwie to przetestował je Łukasz, dostarczając zamówienia moim Klientom na terenie Białegostoku 🙂

renault zoe

Renault Zoe jest napędzane silnikiem elektrycznym. Jego zasięg maksymalny zasięg w idealnych warunkach to 400 km. W rzeczywistości auto może pokonać do 300 km na jednym ładowaniu.

Auto elektryczne – cel

W grudniu 2019 roku zainstalowaliśmy dwa urządzenia do pomiaru jakości powietrza w Białymstoku. Pisaliśmy o tym >TUTAJ<. Aktualne odczyty z sensorów są dostępne na mapie w aplikację Airly oraz na stronie Airly.eu.

Monitorowanie zanieczyszczeń napełniło moją drużynę obawami – czasem wyniki pomiarów wypadały naprawdę źle.

Postanowiliśmy zatem rozważyć test bezemisyjnego pojazdu. Jednym z atutów zakupów tuszów i tonerów na DrTusz.pl jest zawsze darmowa dostawa. Poza rodzinnym Białymstokiem za dostarczanie naszych przesyłek odpowiadają kurierzy zewnętrznych firm.

Na terenie miasta staramy się je dowozić do klientów biznesowych.

Auto elektryczne – zobacz test

Obecnie wykorzystujemy do tego auta z silnikami spalinowymi. Test Renault Zoe miał sprawdzić, czy auto elektryczne sprawdzi się w przypadku dowozów wkładów do drukarek. „Elektyk” spisał się świetnie.

Jako naukowiec lubię porównywać i badać. Zanim przerzucimy się na pojazdy z napędem elektrycznym, chciałbym sprawdzić również środki transportu wykorzystujące alternatywne źródła energii.

Zaglądajcie do nas na bieżąco. Kto wie, jako szalony pomysł przyniesie mi przyszłość? Może dostarczanie tuszów i tonerów balonem?

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze