A czy wiesz, że DrTusz Biega? (fotorelacja) - Blog firmowy DrTusz

A czy wiesz, że DrTusz Biega? (fotorelacja)

42, 195 km. Dokładnie taki dystans musiała pokonać każda z drużyn startujących w sztafecie Electrum Ekiden 2017. Nasz zespół również brał udział w biegu. Raportujemy nasze osiągnięcia. 😉

Start w sztafecie Electrum Ekiden powoli staje się naszym firmowym zwyczajem. W ubiegłym roku po raz pierwszy zgłosiliśmy do biegu  sześcioosobową reprezentację. Drużyna „DrTusz Biega” błyskawicznie załapała biegowego bakcyla! 🙂 Udział w tegorocznej edycji wydarzenia był oczywisty. Chętnych do zbudowania teamu nie brakowało. Dosłownie w kilka minut skompletowaliśmy cały team.

W tym roku nasz skład biegaczy na poszczególne dystanse prezentował się następująco:

• Piotr „Pieta” Broniewicz – 7,195 km;
  • Krzysztof Dzieduszow – 10 km;
  • Mateusz Ścieszko – 10 km;
  • Anna Czyżewska – 5 km;
  • Karol Rutkowski – 5 km;
  • Marlena Waśko – 5 km.

Popracowaliśmy też nad naszym brandingiem. Wszyscy startowaliśmy w koszulkach z logo DrTusza.
Czego by Ci nie mówili o tym kolorze, zapamiętaj jedno – magenta to nie to samo co róż.

Godziny pracy nad formą i wyrzeczeń nie poszły na marne. Każdy z nas dał z siebie wszystko. Wspólnie pokonaliśmy 42, 195 km w czasie 03:46:19. Chociaż do olimpijskich wyników sporo nam brakuje, uważamy wynik za całkiem przyzwoity. 😉

Na ponad 200 zgłoszonych zespołów uplasowaliśmy się na 126. miejscu. W klasyfikacji firmowej zajęliśmy 34. pozycję na 55 startujących drużyn.

W sztafecie Electrum Ekiden wyniki są tak naprawdę na drugim miejscu. Liczy się idea. Część dochodu z imprezy została przekazana na rzecz wsparcia Fundacji „Pomóż Im” Hospicjum dla Dzieci. Połączyliśmy zatem przyjemne z pożytecznym.
Sprawdźcie naszą fotorelację z wydarzenia.