Rabaty na tusze i tonery – czy znasz je wszystkie?

Rabaty na tusze i tonery

Moi Klienci doskonale wiedzą, że droga do oszczędnego drukowania wiedzie przez mój sklep internetowy i stacjonarny. Staram się jak mogę, aby moja oferta była zawsze jak najlepsza, a moje produkty utrzymywały tę samą wysoką jakość.  W tym celu wprowadzam wiele udogodnień. Są nimi m.in. rabaty na tusze i tonery – zarówno dla Klientów sklepu stacjonarnego, jak i internetowego. Czy znasz je wszystkie?

Rabaty na tusze i tonery – sklep stacjonarny

W sklepie stacjonarnym przy ul. Wyszyńskiego 2 lok. 75 w Białymstoku o rabat na zamienniki wkładów do drukarek mogą ubiegać się posiadacze przeróżnych kart uprawniających do zniżek. Możliwości jest kilka, dlatego mam nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie 🙂

Karta stałego klienta

Posiadacze Karty Stałego Klienta mogą liczyć na rabat 10% na zakup moich zamienników oraz usług. Jak ją zdobyć? Kartę wydajemy każdemu, kto stacjonarnie zakupi drukarkę lub wyrobi pieczątkę. Posiadacze karty mogą z niej korzystać przy każdorazowych zakupach, ale warunkiem otrzymania upustu jest okazanie karty przy kasie w moim sklepie.

Białostocka karta dużej rodziny

Od niedawna jesteśmy partnerem programu Białostockiej Karty Dużej Rodziny. Co to oznacza? Każdy, kto taką kartę posiada, może liczyć na 20% rabat na moje usługi i zamienniki. Do zrealizowania wyłącznie w sklepie stacjonarnym.

Karta Kibica Jagiellonii

Czy są na sali kibice Jagielloni? Jako zagorzały fan żółto-czerwonych przygotowałem specjalny rabat. Każdy, kto pochwali się kartą kibica Jagielloni w moim sklepie stacjonarnym, może otrzymać 10% rabatu na zamienniki wkładów do drukarek i usług, które mam w ofercie.

Rabaty dla klientów sklepu internetowego

Rabat na zakupy w sklepie internetowym można zdobyć z różnych źródeł, jednak sposób ich wykorzystania jest zawsze ten sam – rabat naliczany jest po wpisaniu specjalnego kodu uprawniającego do zniżki w przygotowanym do tego miejscu. Sami zobaczcie:

Rabaty na tusze i tonery

Wpisujesz kod rabatowy i klikasz „Przelicz”.

Rabaty na tusze i tonery

Rabat zostaje automatycznie naliczony.

Internetowe kody rabatowe

Aktywni użytkownicy portali społecznościowych i stali bywalcy internetowych serwisów na pewno wiedzą, że kody na moje zamienniki można znaleźć w wielu miejscach. Podpowiem, że warto zaglądać na takie strony jak okazje.info czy picodi.com i upolować aktualny kod rabatowy, który uprawnia do 20% zniżki na zakupy. 

Media społecznościowe

Każdy, kto na bieżąco śledzi mój profil na Facebooku, doskonale wie, że regularnie udostępniam nowy kod rabatowy, a raz w tygodniu rzucam wyzwanie śmiałkom, chcącym sprawdzić swój refleks czy spostrzegawczość. W obu przypadkach kod rabatowy pozwoli oszczędzić na zamiennikach nawet do 67%. Musicie tylko pamiętać, że kody rabatowe mają swoją datę ważności! Dotychczasowe wyzwania znajdziesz >TUTAJ< Warto być na bieżąco, prawda?
Naszych rabatów szukajcie też na Wykopie i Twitterze.

Newsletter DrTusza

O swoich najnowszych rabatach informuję również drogą mailową. Aktualne oferty docierają do moich subskrybentów, dzięki czemu są oni zawsze dobrze poinformowani, że czeka na nich specjalnie przygotowana promocja. To się opłaca – korzystając z kodu rabatowego otrzymanego w newsletterze, można oszczędzić na zamiennikach tuszów i tonerów nawet 62%.

Jak wpisać się na listę subskrypcji? To proste – wejdź na stronę www.drtusz.pl i znajdź po lewej stronie specjalne pole do podania swoich danych – imienia oraz adresu e-mail. Zatwierdź i zacznij oszczędzać.

Na koniec – niespodzianka! W moim sklepie opłaca się kupować więcej a to dlatego, że jeśli w koszyku znajdują się 2 takie same produkty, naliczam rabat ilościowy. Co więcej – jest on stały i zupełnie niezależny od kodów promocyjnych. Dotyczy również produktów oryginalnych.

tusze i tonery

Jak widzicie – rabatów jest do wyboru, do koloru. Na tym jednak nie zamierzam poprzestawać i z myślą o najlepszych Klientach pod słońcem, szukam nowych pretekstów do dawania upustów. O każdej nowości oczywiście niezwłocznie Was poinformuję! 🙂


0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze