Drzewo na zamówienie - moja nowa akcja - Blog firmowy DrTusz

Drzewo na zamówienie. Zapraszam do nowej akcji!

Drzewo na zamówienie - Rudy w lesie

Wielkimi krokami zbliża się prawdziwa, ciepła i zielona wiosna, więc i my budzimy się z zimowego snu, chwytamy za łopatki i bierzemy się do pracy. Cel jest ambitny – chcemy, by tereny Nadleśnictwa Waliły stały się nowym domem dla młodych sosen. Nie zrobimy tego jednak bez Waszej pomocy. Bądźcie z nami w akcji „Drzewo na zamówienie”!

Dlaczego to takie ważne? Obliczyłem, że Klienci DrTusza zużywają miesięcznie: 11605 wkładów, co oznacza, że zadrukowują ok. 50 000 000 kartek papieru. Na produkcję takiej ilości papieru potrzeba blisko 245 drzew. Wypada to zrekompensować naturze, prawda? 

Dlatego z  wielką radością ogłaszam akcję “Drzewo na zamówienie”. Od 12 kwietnia do 30 kwietnia każde zakupy w sklepie stacjonarnym lub zamówienie na DrTusz.pl to jedna wirtualna sadzonka. Każda wirtualna sadzonka, to prawdziwe drzewko zasadzone przez nas w Nadleśnictwie Waliły. Jesteśmy w pełnej gotowości, żadna ilość wirtualnych sadzonek nas nie zniechęci – posadzimy wszystkie!

 

 

 

 

Regulamin akcji wrzucam poniżej, a Was zapraszam do śledzenia mojego Facebooka przez najbliższe tygodnie. Nie zabraknie ważnych treści edukacyjnych, ciekawostek i dobrej zabawy. 

Regulamin akcji “Drzewo na zamówienie” znajdziesz >TUTAJ<.

Drzewo na zamówienie

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy na adres pr@drtusz.pl.

Psst. Rudy z przyszłości zaprasza na podsumowanie akcji.

4 4 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze