DrTusz - to My! - Blog firmowy DrTusz

DrTusz – to My!

logoMyślę, że każdy z nas niejednokrotnie zastanawiał się z kim rozmawia w sklepie, co się takiego stało, że Pani po drugiej stronie lady jest od rana serdecznie uśmiechnięta. Wybierając numer telefonu biura obsługi klienta myślimy, kto jest po drugiej stronie słuchawki. Czytając kolejnego e-maila z ofertą, atrakcyjną lub nie, nie mamy bladego pojęcia, kto jest autorem treści. Nie chodzi mi tu czy jest to pan Dariusz czy Pani Maria, chodzi mi o jego osobowość, jego pasje, co sprawia, że się cieszy a przed czym ucieka najszybciej jak potrafi. Dlatego postaram się przedstawić Wam ekipę DrTusza, powiedzieć trochę o Nas, jacy jesteśmy.

Przybliżę Wam nasze pasje. Jaką lubimy muzykę, na jakie filmy chodzimy do kina. Jaką książkę ostatnio przeczytaliśmy i jaki obraz zachwycił nas swoją kolorystyką. Jakie radio włączamy w samochodzie i jakich audycji słuchamy najczęściej. Czy telewizor stoi w centralnym miejscu pokoju, czy jest nam zupełnie niepotrzebny. Gdzie chcielibyśmy pojechać na wakacje i jak często korzystamy z Internetu.

Poznacie nasze opinie na tematy, tak zwane „drażliwe”, jakie gazety przeglądamy każdego poranka, jakie serwisy internetowe mamy w ulubionych. W jakim sytuacjach czujemy się nieswojo i nie potrafimy zapanować nad stresem a kiedy czujemy ogromną satysfakcję.

Co budzi w nas nieogarnięty strach a z czego śmiejemy się do łez. O czym marzymy i czego zazdrościmy innym. Co nam się nie udało, a co było naszym największym sukcesem. Powiem Wam jakimi jesteśmy ludźmi, poznacie nasze życiowe dewizy i w końcu poznacie jacy jesteśmy.

Wszystkich wyżej wymienionych rzeczy dowiecie się tutaj – nie poznacie tylko naszych imion, bo to nie oto chodzi jak się nazywamy ale jakimi jesteśmy ludźmi :-).

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze