Run, Rudy, run – czyli DrTusz pędzi niczym Struś Pędziwiatr - Blog firmowy DrTusz

Run, Rudy, run – czyli DrTusz pędzi niczym Struś Pędziwiatr

drtusz pędziwiatrDoktorek wziął się za siebie. Od kiedy trochę urósł, cały czas szuka dla siebie nowych form aktywności. Trzeba kuć, żelazo póki gorące, więc zaproponowaliśmy naszemu Rudzielcowi miejsce w jednej z dwóch drużyn DrTusza, które pobiegną w 4. edycji sztafety maratońskiej Electrum Ekiden. Zobaczcie film z przygotowań do tegorocznego biegu.

Wylewanie hektolitrów potu wyraźnie przypadło do gustu Rudemu. Przyjazna aura sprawiła, że Doktorek wyszedł z zakamarków siłowni, aby potrenować na świeżym powietrzu. Najbardziej spodobało mu się bieganie.

Run, Rudy, run – czyli Dr Tusz pędzi niczym Struś Pędziwiatr

drtusz pedziwiatr

Pewnego dnia krzątając się po zakamarkach kwatery głównej DrTusza usłyszał o planach udziału w tegorocznej sztafecie maratońskiej Electrum Ekiden. W tym roku reprezentują nas aż dwie drużyny. Doktorek zadeklarował, że chce zasilić jedną z nich. Wspólne treningi pokazały, że przed naszym biegaczem sporo pracy.

Run, Rudy, run – czyli Dr Tusz pędzi niczym Struś Pędziwiatr. Zobacz film

Z pomocą Rudemu przyszedł jednak Pędziwiatr – Podlaskie Centrum Biegowe. Dosyć. Koniec! Tyle spoilerów wystarczy. Obejrzyjcie naszą najnowszą produkcję. Zobaczcie, jak nasz rudowłosy przyjaciel poradził sobie z nowym wyzwaniem! 🙂

Do zobaczenia na Electrum Ekiden 2018 🙂

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze