DrTusz i EastMedia. To już 4 lata razem - Blog firmowy DrTusz

DrTusz i EastMedia. To już 4 lata razem

13 kwietnia w Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym osoby spragnione wiedzy na temat marketingu internetowego będą miały okazję poszerzyć swoje horyzonty i zyskać nowe umiejętności. Wszystko za sprawą konferencji EastMedia – największej w północno-wschodniej Polsce imprezy, skupionej wokół online marketingu i tego co z nim związane. DrTusz jest partnerem wydarzenia od pierwszej edycji. W tym roku na samym partnerstwie się jednak nie kończy.

 

Jak ten czas leci. #Rudy nie dowierza, że EastMedia odbywa się już 4. raz z rzędu. Doktorek nie może oprzeć się wrażeniu, że dopiero co wrócił z after party po pierwszej edycji. Kalendarz jednak nie kłamie.

Tegoroczne spotkanie w ramach EastMedia odbędzie się 13 kwietnia w Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym. Formuła znana z lat ubiegłych została jednak nieco zmieniona. Zamiast prelekcji, na uczestników czeka 6 praktycznych i dynamicznych warsztatów z praktykami marketingu.

To jest ten moment, w którym nasz Doktorek staje się poważny i dumnym tonem chwali się, że pośród prowadzących zajęcia znalazła się dwójka członków naszego zespołu – Anna Czyżewska i Ewelina Gorbacz-Modrzejewska.

Nasze koleżanki podzielą się wiedzą, którą na co dzień wykorzystują w swojej pracy. Ania krok po kroku wyjaśni, jak tworzyć skuteczne kampanie na Facebooku. Ewelina udzieli praktycznych wskazówek na temat wykorzystania darmowych narzędzi do montażu video.

Kolejną postacią z drużyny DrTusz.pl, która ma swój wkład w Konferencję, jest Kamila Kiersznowska. Nasza ekspertka od mediów społecznościowych od samego początku współorganizuje EastMedia. W tym roku również nie mogło jej zabraknąć w załodze organizatorów. Kto zna Kamilę, ten zrozumie 😉

Poza Anną i Eweliną, pozostałe warsztaty poprowadzi również kilku naszych przyjaciół. Uczestnicy na pewno nie będą nudzili się podczas zajęć.

Nieważne czy jesteś specjalistą w dziedzinie marketingu, czy dopiero zaczynasz stawiać swoje pierwsze kroki w branży. W programie EastMedia każdy znajdzie coś dla siebie. Oprócz specjalistów prowadzących warsztaty, podczas Imprezy spotkasz przedstawicieli znanych marek oraz właścicieli lokalnych start-upów.

Jak pokazały dotychczasowe edycje, Konferencja EastMedia to świetna okazja do networkingu. Przekonaj się osobiście. Listę warsztatów oraz formularze zgłoszeniowe znajdziesz tutaj >KLIKNIJ<

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze