Bezpieczne zakupy z DrTusz.pl!

Bezpieczne zakupy z DrTusz.pl!

bezpieczne zakupy

Kończący się wkład w drukarce nie wybiera ani dnia, ani godziny. Problem ten może dopaść także teraz – w najbardziej niesprzyjającym zakupom okresie. Ze względu na wprowadzony w Polsce stan zagrożenia epidemicznego, konieczne jest zastosowanie takich rozwiązań, by Twoja drukarka dostała to, czego potrzebuje w najbezpieczniejszy dla Ciebie sposób.

Pamiętaj, Twoje zdrowie jest najważniejsze i dla jego dobra zastosuj się do poniższych wskazówek na bezpieczne zakupy.

Zakupy online

Zakupy bez wychodzenia z domu, to na tę chwilę najlepszy środek ostrożności, jaki można zastosować. Pamiętaj, że kupując online na DrTusz.pl dostawę do domu masz zawsze za darmo.

Chociaż Twoją przesyłkę może dostarczyć kurier, w obecnej sytuacji rekomendujemy wybranie bezkontaktowej formy dostawy, jaką jest paczkomat. 96% zamówień wysyłamy tego samego dnia. Jeśli zdecydujesz się jednak na przesyłkę kurierską, zachęcam do skorzystania z usługi FlexDeliveryService. Opcja ta pozwala doręczycielowi pozostawić Twoją paczkę np. na tarasie, pod drzwiami czy bramą, bez konieczności podpisania przez Ciebie odbioru i ogranicza zbędny kontakt osobisty.

Ponadto zrezygnuj z płatności za pobraniem. Jeśli masz taką możliwość, dokonaj jej online poprzez szybkie przelewy internetowe lub płatność kartą.

Unikanie tłoku

O tym mówi się od tygodni, jednak ja także czuję się w obowiązku przypomnieć o unikaniu przebywania w miejscach zatłoczonych. Od ubiegłej soboty nie jest to trudne ze względu na szereg restrykcji i decyzji o zamknięciu m.in. kin, restauracji, teatrów czy galerii handlowych.

Zakupy w hipermarketach nadal są możliwe, przy czym apeluje się o dokonywanie ich tylko w razie wyższej potrzeby.

Chociaż mój sklep stacjonarny przy ul. Wyszyńskiego 2 lok 75 jest otwarty bez zmian, zależy mi na zdrowiu i bezpieczeństwie zarówno mojego teamu, jak i Klientów.

Aby zakupy były bezpieczne, zachowujmy, proszę, odległość 1,5 m od innych przebywających w lokalu i bezwzględnie zasłaniajmy usta podczas kichania.

Starajmy się też ograniczyć kontakt fizyczny ze znajdującymi się w sklepie produktami do minimum oraz pamiętać o częstym myciu rąk, zwłaszcza po wizycie w jakimkolwiek miejscu publicznym czy sklepie.

Przypominam też, że w moim sklepie możliwa jest płatność kartą i to ona jest w tym momencie najbardziej pożądana i bezpieczna.

#Zostańwdomu

Osobiście zachęcam, by w miarę możliwości dołączyć do akcji #Zostanwdomu. Media społecznościowe są obecnie kopalnią pomysłów i inspiracji, jak ten czas dobrze spożytkować. Ja również podrzucam swój sposób.

Specjalnie z myślą o Was i Waszych pociechach przygotowałem platformę, na której znajdziecie moje gry, łamigłówki i kolorowanki do wydruku. Zapraszam na Salagier.pl i nie dajcie się nudzie. Trzymajcie się zdrowo i bezpiecznie!

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze