20.000 minęło jak jeden dzień

kupon8 grudnia 2014 roku był dla nas dniem wyjątkowym. W naszym sklepie internetowym pojawiło się zamówienie nr 20.000. Sklep.doktortusz.pl miał powody do świętowania a pani Agata, która zamówiła nasze tonery- zamienniki do drukarek HP otrzymała od nas małą niespodziankę.

Robimy to co lubimy i co umiemy najlepiej z takim samym zaangażowaniem, jak na początku. Start na rynku e-commerce był dla nas naturalnym ruchem, po wieloletnim działaniu na rynku lokalnym, gdyż mogliśmy wykorzystać zebraną w ten sposób wiedzę i doświadczenie. W 2013 roku poważnie zajęliśmy się tym tematem by już rok późnej zrealizować zamówienie nr 10.000. Miło nam, że zamówienie 20.000  zrealizowaliśmy również w tym samym roku.

W myśl zasady -”Jak się znasz na wszystkim, to nie znasz się na niczym” od początku naszego istnienia specjalizujemy, tylko i wyłącznie w branży drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych przeznaczonych do małych i średnich firm, oraz użytku domowego.

Nie byliśmy, nie będziemy a co najważniejsze nie jesteśmy „sieciówką”, w której najlepszym urządzeniem polecanym przez pracownika jest to, które akurat najdłużej zalega na półkach magazynowych.

Jesteśmy typową firmą komercyjną, nie zapominamy jednak o dzieleniu się naszą wiedzą i doświadczeniem. Stale śledzimy nowości branżowe i często doradzamy przy zakupie nowego urządzenia, które w 100% spełnia wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Staramy się jak najlepiej połączyć jakość z późniejszymi kosztami eksploatacji.

Ta filozofia działania pozwoliła zbudować nam naszą firmę na fundamencie zaufania do nas, do naszej wiedzy i kompetencji, a przede wszystkim do oferowanych przez nas produktów.

I tak oto od początku naszej działalności obsłużyliśmy 20 tysięcy zamówień. Było i łatwo i trudno, i przyjemnie i niemiło. Ale było!!! Zdobyliśmy przez ten okres mnóstwo nowej wiedzy i doświadczenia, i tego nikt nam już  nie odbierze.

A pani Agata jako nasz wyjątkowy klient otrzymała od nas 50% rabatu na kolejne zakupy w naszym sklepie.

Dziękujemy i zapraszamy na kolejne zakupy na sklep.doktortusz.pl !!

A dla wszystkich, którzy doczytali do tego miejsca, kupon rabatowy 20% na zamienniki w naszym sklepie: FIRMOWYBLOG20 (ważny do 16.12.2014).

20 tys

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze