Poznaj fakty o zamiennikach tuszów i tonerów

Tusze i tonery są trochę jak artykuły pierwszej potrzeby – trudno się bez nich obyć. Producenci drukarek doskonale to wiedzą, dlatego na każdym kroku namawiają Cię do zakupu oryginalnych wkładów. Nie daj się nabrać na ich sztuczki i bezpodstawne zapewnienia. Drukuj tanio, bezpiecznie i wydajnie z najwyższej jakości zamiennikami! DrTusz udowadnia, że to możliwe.

 

Koncerny z branży elektronicznej, które oferują akcesoria biurowe, kierują się prostą zasadą. Brzmi ona: „tanie drukarki = wysokie koszty eksploatacji”. Osoby pospiesznie kupujące sprzęt często dają się zwieść niskiej cenie urządzenia. Radość z taniego zakupu pryska, gdy dochodzi do wymiany wyczerpanego tuszu lub tonera. Cena oryginalnego pojemnika może wówczas przyprawić o zawrót głowy. Oczywiście, każdy producent będzie Ci wpajał, że tylko oryginalne produkty zapewnią bezproblemową eksploatację. Nie daj się nabrać. Wspólnie z Doktorkiem obalamy mity i przedstawiamy fakty na temat zamienników tuszów i tonerów.

 

Zamienniki odpowiadają jakością oryginalnym wkładom

Nasze zamienniki niczym nie odbiegają od oryginalnych pojemników. Do produkcji materiałów eksploatacyjnych DrTusza zawsze są stosowane tylko najwyższej klasy surowce. Przykładamy też ogromną wagę do kontroli jakości. Praktycznie każdy wkład laserowy, przed przekazaniem do dystrybucji, przechodzi testy na kompatybilnym modelu drukarki. Składając zamówienie w naszym sklepie, w zestawie dostajesz też pewność, że otrzymasz sprawdzony produkt.

 

Zamienniki działają jak oryginalne wkłady

Mamy za sobą bogate doświadczenie w drukarkowej branży i pokaźne grono klientów, regularnie zamawiających u nas tusze i tonery. Ich drukarki od wielu lat drukują przy wykorzystaniu zamienników DrTusza. Legendy o szkodliwym wpływie alternatywnych wkładów na żywotność urządzenia można usłyszeć tylko od serwisantów (chcących uchylić się od obowiązku naprawy gwarancyjnej) lub przeczytać na stronach producentów. W innych przypadkach historie te są z reguły plotkami powtarzanymi przez laików.
Zebraliśmy wiele pozytywnych opinii na temat zamienników DrTusza. Nasi partnerzy chwalą je za bezproblemową eksploatację i atrakcyjne ceny, które potrafią być niekiedy niższe nawet o ponad 50% w stosunku do cen oryginałów.

 

Drukuj taniej, nie tracąc na jakości

Jak wspominaliśmy, każdy tusz i toner z logo DrTusza powstaje w oparciu o najwyższej klasy surowce – a co się z tym wiąże – wydrukowane teksty mają dobrą ostrość, a kolorowe grafiki cieszą paletą żywych barw. Nasze wkłady atramentowe są często wykorzystywane przez użytkowników drukarek fotograficznych. Poza zachowaniem znakomitego poziomu, zaletą naszych pojemników jest też niska cena. Posłużymy się tutaj przykładem modelu MG5750 – popularnej drukarki atramentowej Canon Pixma. Nasze tusze zamienniki do Canon MG5750 pozwalają na wydrukowanie 1000 stron za ok. 34,30 zł. Jeśli wybierzesz oryginalne tusze, koszt ten wzrośnie do 125,10 zł. Rachunek jest prosty. Stosując zamienniki Canon oszczędzisz 90,70 zł. Po co zatem przepłacać?

 

Tańszy i bardziej wydajny? To możliwe

Nie dotyczy to każdego zamiennika, ale niekiedy zdarza się, że nasz toner wystarczy na więcej wydruków niż jego oryginalny odpowiednik.
Ponadto, niektórzy z czołowych producentów dodatkowo zabezpieczają swoje tonery tak, aby wydrukowały jedynie określoną liczbę stron. Nawet jeśli wkład laserowy będzie zawierał jeszcze proszek, nic już za jego pomocą nie wydrukujesz. Pamiętaj o tym chwycie, jeśli poszukujesz drukarki. Przed zakupem upewnij się, czy Twój model nie wymaga stosowania tonera z chipem. Sprawdź też dostępność zamienników. Możesz to zrobić w bardzo łatwy sposób, wpisując nazwę modelu w wyszukiwarce na stronie głównej www.drtusz.pl.

 

Dbaj o swoją drukarkę i portfel

Najwięksi producenci elektroniki ciągle pracują nad pomnażaniem swoich zysków. Rynek materiałów eksploatacyjnych do drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych to dla nich niezwykle łakomy kąsek. Nic nie wskazuje na to, aby papierowy obieg dokumentów miał przegrać z cyfryzacją. Przynajmniej nie w ciągu najbliższych lat. W efekcie wiele powszechnie znanych marek próbuje na wszelkie sposoby pozyskać i zatrzymać klientów. Jednym z ich ulubionych narzędzi jest strategia komunikacji, w której kładzie się nacisk na kupno oryginalnych tuszów i tonerów.

Czy warto słono płacić tylko i wyłącznie za nadruk światowej marki na kartonie? Zdecydowanie nie! Tym bardziej, gdy stosując zamienniki nie tracisz nic z wysokiej jakości i jednocześnie oszczędzasz.

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze