Tonery do drukarek DEVELOP wjechały na sklep - Blog firmowy DrTusz

Tonery do drukarek DEVELOP wjechały na sklep

Tonery do drukarek DEVELOP

Nie tylko japońscy czy amerykańscy potentaci tworzą drukarkową branżę. Swojego reprezentanta w lidze producentów drukarek mają również Europejczycy. Firma DEVELOP nie może pochwalić się popularnością HP czy Cannona. Ma jednak podobne doświadczenia. Efektem wieloletniego rozwoju niemieckiej firmy i współpracy z Konica Minolta są świetne produkty. Chociaż DEVELOP od czołówki drukarkowych gwiazd dzieli spory kawałek, tonery zamienniki do urządzeń tej firmy również są dostępne. Znajdziesz je na DrTusz.pl.

Drukarki DEVELOP – historia

Wszystko zaczęło się w 1948 roku. Wówczas w starej hali fabrycznej na ternie Stuttgart-Zuffenhausen powstała firma Develop. W gronie „ojców założycieli” znalazły się trzy postacie: Dr Walter Eisbein, Konrad Kral i Arno Lippinghoff.

Ich pierwszym produktem była kopiarka dokumentów oznaczona symbolem Develop D 10 „Blitz”.

W latach 50. XX wieku dla pierwszego produktu grupy inżynierów zostaje wydanych 16 patentów i 39 licencji. Od tamtego momentu firma nieustannie się rozwija i jest obecna na wielu światowych rynkach.

DEVELOP i Konica Minolta – zgrany duet

Niewielkie przedsiębiorstwo w ciągu kilku dekad urosło do roli jednego z rynkowych gigantów. W latach 70. XX wieku marka wprowadza do sprzedaży pierwszą automatyczną kopiarkę biurową. „Volkskopierer” z Serii 33 w porównaniu do konkurencji była naprawdę niewielka. W tym samym czasie DEVELOP postanowił podbić amerykański rynek.

Tonery do drukarek DEVELOP

Sukcesy DEVELOP nie umknęły większym graczom, dlatego ostatnie 2 dekady XX wieku to czas zacieśniania współpracy z Konica Minolta. Ostatecznie DEVELOP wszedł w skład Minolta Group jako Develop GmbH.

Tonery do drukarek DEVELOP wjechały na sklep

Obecnie pod marką DEVELOP dostępne są kompaktowe drukarki laserowe, kserokopiarki, a także wysokowydajne urządzenia wielofunkcyjne.

Tonery do drukarek DEVELOP

Każdy z produktów ma swój analogiczny odpowiednik w gamie Konica Minolta. Podobnie jest również z tonerami. Lubię jednak ułatwiać życie moim Klientom, dlatego wprowadziłem do swojej oferty tonery DEVELOP.

W zależności od modelu urządzenia oferuję zarówno oryginalne wkłady laserowe, jak i zamienniki tonerów do drukarek DEVELOP. Wszystkie produkty znajdziesz na DrTusz.pl. Kliknij >TUTAJ<

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze