Mini drukarka termiczna do etykiet Niimbot - Blog firmowy DrTusz

Mini drukarka termiczna do etykiet Niimbot

Niewielkie, przenośne urządzenie, które umożliwia szybkie i łatwe drukowanie etykiet… Do tego bez potrzeby wymiany wkładów, z trwałymi i odpornymi na ścieranie wydrukami. Poznaj swoją nową współpracownicę – mini drukarkę termiczną Niimbot, z którą stworzysz etykiety samoprzylepne z mnóstwem zastosowań! Chcesz dowiedzieć się co oferują drukarki etykiet, czego potrzebujesz aby tworzyć unikatowe naklejki i do czego możesz je wykorzystać? Zapraszam dalej!

mini drukarka do etykiet Niimbot

Mini drukarka termiczna do etykiet – jak to działa?

Druk termiczny to technologia wykorzystująca ciepło do tworzenia obrazów na papierze termicznym bez potrzeby stosowania tuszu czy tonera. Sprawia to, że proces drukowania jest niezwykle wygodny, ekonomiczny i przyjazny dla środowiska.

Jeśli dodamy do tego możliwość drukowania przez aplikację bezpośrednio ze swojego smartfona i kompaktowe rozmiary, dzięki którym drukarka może podróżować razem z Tobą, to okaże się, że kieszonkowa drukarka etykiet jest naprawdę interesującym gadżetem.

Jeśli interesują Cię mini drukarki termiczne, ale w tradycyjnym wydaniu, to sprawdź artykuł: Mini drukarka termiczna – czy to ma sens? gdzie podpowiadam, czy np. popularny Drukuś jest dobrym wyborem.

Jak korzystać z drukarki Niimbot?

Drukarki termiczne Niimbot to ukłon w stronę prostoty i efektywności. Wystarczy zainstalować aplikację Niimbot na smartfonie lub tablecie, podłączyć drukarkę do urządzenia przez Bluetooth i wybrać wzór etykiety, którą chcesz wydrukować. 

Aplikacja nie tylko rozpoznaje rozmiar etykiety, ale także dostarcza szeroki wachlarz narzędzi do edycji. Możesz dostosować tekst – wybierać czcionki, zmieniać styl, kierunek czy odstępy między znakami. Dodatkowo, generator kodów kreskowych i QR, biblioteka ikon, a także możliwość wstawiania tabel i importowania danych z Excela sprawiają, że Twoja kreatywność ma szerokie pole do popisu.

mini drukarki etykiet z maskotką DrTusza

Drukarki etykiet Niimbot – dostępne modele

Drukarki do etykiet Niimbot oferują druk monochromatyczny, dzięki któremu Twoje etykiety będą klarowne i czytelne. Poprzez dostępność różnego rodzaju etykiet – przezroczystych, białych oraz z różnymi printami (choć aktualnie nie mamy ich w ofercie), zyskujesz możliwość jeszcze większej personalizacji swoich projektów!

 • Drukarka Etykiet Niimbot B21 – z minimalną szerokością etykiety 1,5 cm i maksymalną 5 cm, idealnie nadaje się do różnorodnych zastosowań. Jednakże, pamiętaj, że mniejsze etykiety, mimo regulacji szerokości podajnika, mogą nie zostać rozpoznane.
 • Drukarka Etykiet Niimbot D11 – przyjmuje etykiety z szerokością minimalną 1cm, a maksymalną 1,5 cm, nadaje się do drukowania na specjalnych etykietach do kabli. Świetnie sprawdzi się w branżach wymagających precyzji.
 • Drukarka Etykiet Niimbot D110 – jest najpopularniejszą drukarką z tej serii. Jest mała, lekka i łatwa w użyciu. Może drukować etykiety o szerokości od 12 do 15 mm. 
 • Drukarka Etykiet Niimbot B18 – jest większą i mocniejszą wersją drukarki D110. Może drukować etykiety o szerokości do 30 mm. 
 • Drukarka Etykiet Niimbot B3S – przeznaczona do użytku przemysłowego. Jest wytrzymała i może drukować etykiety o szerokości do 72 mm. 
 • Drukarka Etykiet Niimbot D101 – idealna do użytku domowego i biurowego. Drukuje do 9 etykiet na minutę i może drukować etykiety o szerokości od 12 do 15 mm.
 • Drukarka Etykiet Niimbot B1 – mała i lekka, do drukarki pasują rolki/naklejki o szerokości 25 – 56 mm. Drukuje również na papierze termicznym takim jak do kasy fiskalnej.

Do czego można wykorzystać drukarki Niimbot?

Mobilna drukarka termiczna to urządzenie, które można wykorzystać do wielu różnych zadań. Jeśli zastanawiasz się, czy drukarka termiczna Niimbot jest dla Ciebie, sprawdź kilka popularnych zastosowań – możesz jej użyć do:

 • oznakowywania produktów, opakowań i paczek, a także do drukowania kodów kreskowych i QR,
 • personalizowania etykiet z logo firmy,
 • drukowania cen, kodów, etykiet z promocjami,
 • etykiet do segregatorów, dokumentów i archiwum,
 • personalizowania materiałów biurowych,
 • tworzenia unikalnych prezentów i upominków, (korzystając na przykład z naszych gotowych etykiet świątecznych ;))
 • oznaczania produktów w magazynach, drukowania etykiet z danymi kontaktowymi lub numerami seryjnymi,
 • oznaczania kabli, narzędzi lub innych przedmiotów,
 • drukowania etykiet z tabelami, najistotniejszymi informacjami lub rysunkami do nauki (np. przekrój serca).

Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem małej firmy, pracujesz w dziale logistyki, czy po prostu chcesz uporządkować swój dom, drukarki Niimbot oferują rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb. Zastosowania sięgają od prostego oznaczania przypraw w kuchni po bardziej złożone zadania, takie jak śledzenie zapasów w magazynie.

Drukarka do etykiet – zamów już dziś

Drukarki etykiet Niimbot to nowoczesne, wydajne i wszechstronne urządzenia, które mogą znacząco ułatwić wiele aspektów zarówno życia zawodowego, jak i osobistego. Zapraszam do odwiedzenia sklepu DrTusz.pl, w którym oprócz tradycyjnych drukarek i materiałów eksploatacyjnych znajdziesz te proste w obsłudze drukarki etykiet i wkłady do nich.

Sprawdź także inne wpisy z ciekawostkami ze świata drukowania, klikając TUTAJ. Do zobaczenia! 🙂

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze