Kupuj tusze i tonery jeszcze taniej! - Blog firmowy DrTusz

Kupuj tusze i tonery jeszcze taniej!

Rabaty każdy lubi – i mały, i duży! DrTusz doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego regularnie stwarza okazje do tego, aby zamówić jego tusze i tonery w niższych cenach. W tym wpisie zdradzamy sposoby na to, jak łatwo zgarnąć kod rabatowy Rudego.

Często podkreślamy, że satysfakcję osób, które nam zaufały traktujemy priorytetowo. Rudy dwoi się i troi, nieustannie rozwijając zarówno produkcje materiałów eksploatacyjnych, jak również narzędzia czyniące zakupy łatwiejszymi i jeszcze tańszymi. Oto one! 🙂

Więcej znaczy taniej

Przy okazji odwiedzin na DrTusz.pl sprawdź, ile możesz zaoszczędzić kupując kilka produktów jednocześnie. W polu „Zamawiana ilość” zwiększ liczbę zamawianych tuszów lub tonerów. Zobaczysz wówczas, jaką kwotę możesz zaoszczędzić. Rabat ilościowy dotyczy zarówno zamienników, jak również oryginalnych wkładów.

przechwytywanie

DrTusz maile pisze

Dzięki zapisaniu się do newslettera (odpowiedni formularz znajduje się w lewym dolnym rogu na DrTusz.pl) będziesz na bieżąco z informacjami o aktualnych rabatach, a także wydarzeniami z życia DrTusza. Co tydzień wysyłamy maile z kodami rabatowymi na zakup naszych zamienników tuszów i tonerów! Zaglądaj zatem regularnie na swoją pocztę, a zamówisz potrzebny wkład jeszcze taniej.

Sprawdzaj Fejsa

Poza subskrypcją newslettera, który stanowi najskuteczniejsze źródło pozyskiwania rabatów, warto śledzić facebookowy profil Doktora. Oprócz ciekawostek i firmowych newsów, znajdziesz na nim również nasze zagadki. Gimnastyka mózgu to jedno. Zabawa przynosi również inne korzyści. Ten, kto odgaduje prawidłową odpowiedź, odkrywa jednocześnie kod rabatowy na tusze i tonery DrTusza.

Odwiedź Promoszop

Kody rabatowe na tusze i tonery desygnowane logo DrTusz są również dostępne na Promoszop.pl.
Znajdziesz je klikając TUTAJ.
Pamiętaj, że u Rudego kod rabatowy na zamienniki łączy się z darmową wysyłką i rabatem ilościowym. Ponadto, każdy produkt od DrTusza obejmuje gwarancja jakości.
Składając zamówienie w naszym sklepie, możesz mieć pewność, że wybierasz to co najlepsze dla Twojej drukarki, a także dla Ciebie 😉

5 1 Zagłosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze