Kalendarz adwentowy DrTusza - odliczanie czas zacząć! - Blog firmowy DrTusz

Kalendarz adwentowy DrTusza – odliczanie czas zacząć!

Kalendarz adwentowy już gotowy! Święta za pasem i chyba każdy z niecierpliwością czeka na pierwszą Gwiazdkę. Do Wigilii dzieli nas jeszcze kilka tygodni, dlatego postanowiłem umilić nam wszystkim ten czas przygotowań. Razem ze swoją ekipą stworzyłem kalendarz adwentowy, a w nim masę niespodzianek dla dużych i małych.

grafika kalendarz adwentowy

Kalendarz adwentowy – co o takiego?

To tradycyjny sposób na wzmocnienie radości oczekiwania na święta Bożego Narodzenia, a dokładnie odliczanie 24 dni poprzedzających Wigilię.

Jego początki sięgają 1851 roku, jednak od tego czasu, jak łatwo się domyślić, wiele się zmieniło. Kiedyś kalendarz adwentowy był wyłącznie symboliczny.

Zapalano codziennie po 1 świeczce czy dokładano po 1 źdźble sianka do żłobka.

Dziś kalendarze adwentowe przybierają przeróżne formy. Nie da się ukryć, że tworzenia kalendarza adwentowego daje niezłe pole do popisu marketerom.

Nie mogliśmy przepuścić takiej okazji 😁 Zobacz, jak nam wyszło. Kliknij w obrazek!

kalendarz adwentowy DrTusza

Współczesne kalendarze adwentowe zawierają np.: kosmetyki znanej marki, czy słodycze. Ogromną popularnością cieszą się kalendarze adwentowe dla dzieci. Bo kto, jak nie maluchy, najbardziej wyczekuje pierwszej gwiazdki?

I rzecz jasna – Mikołaja? Drobne prezenty, zabawy czy miniaturowe gry dla dzieci to tylko niektóre z pomysłów na wypełnienie czasu oczekiwań.

Niesłabnącą popularnością cieszą się kalendarze adwentowe DIY, które przygotowywane wspólnie z rodzicami, dają najmłodszym dużo radości.

Jak widać, jest w czym wybierać, niezależnie czy jesteśmy dużymi czy małymi dziećmi.
Korzystając z możliwości stworzenia czegoś zupełnie nowego dla moich Klientów, do tej puli dorzucam też własny kalendarz adwentowy – powstał z myślą o wszystkich wyczekujących tego radosnego dnia.

Kalendarz Adwentowy Online 

Mój kalendarz adwentowy jest zupełnie darmowy i wirtualny. Aby razem ze mną i moja ekipą rozpocząć odliczanie do Świąt, wystarczy kliknąć >TUTAJ< .

W kalendarzu adwentowym online na 2021 rok znalazły się 24 okienka z niespodziankami – po jednym na każdy dzień. 

Wystarczy kliknąć w odpowiednie okienko, by pokazała nam się niespodzianka na dany dzień. Nie chcę zdradzać wszystkiego, ale zapewniam, że w moim kalendarzu każdy znajdzie coś dla siebie. 

24 dni rozrywki!

Zaglądajcie do niego codziennie i sprawdzajcie, co tym razem na Was czeka. Gra online dla dzieci? Świąteczne porady? A może kolorowanka do druku? Przekonajcie się sami. 

Gwarantuję, że dzięki kalendarzowi adwentowemu online poczujecie magię świąt szybciej, niż się spodziewacie. W końcu już za chwilę czas na ubranie choinki, pakowanie prezentów i przygotowywanie pierników. 

Obiecuję, że dołączając do wspólnego odliczania, czas minie Wam błyskawicznie i radośnie! 

5 2 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze