Szukasz oszczędności? Zacznij od drukarki!

Początek roku zawsze wiąże się ze zmianą cen różnych produktów i usług. Zazwyczaj są to podwyżki, dlatego #Rudy postanowił podzielić się sprawdzonymi sposobami na szukanie oszczędności, które nie wiążą się z wyrzeczeniami. W pierwszej kolejności zacznij od drukarki. Stosując tusze zamienniki i tonery zamienniki nie stracisz wysokiej jakości wydruków, a w zamian zaoszczędzisz całkiem spore kwoty.

Metoda pierwsza – stosuj zamienniki

Wiemy o co chcesz zapytać. Każdego dnia #Rudy jest pytany, czy zamienniki wkładów do drukarek nie są szkodliwe. Pytania te są zazwyczaj spowodowane kampaniami producentów, którzy na każdym kroku zachęcają klientów do stosowania oryginalnych tuszów i tonerów.

Rynek akcesoriów biurowych i materiałów eksploatacyjnych doń dedykowanych generuje ogromne zyski. Najwięksi producenci drukarek nie specjalnie chcą dzielić się z innymi korzyściami płynącymi ze sprzedaży zamienników, to też ze wszystkich stron bombardują użytkowników swoją propagandą.

Nie dajcie się zwieść marketingowym sloganom gigantów. Pamiętajcie, że wysokiej jakości tusze zamienniki i tonery zamienniki zapewniają taką samą jakość wydruków jak oryginalne produkty. Przewaga zamienników tkwi w ich o wiele niższej cenie. Jesteśmy pewni jakości naszych zamienników tuszów i tonerów, dlatego cały asortyment produktów DrTusza poza darmową dostawą obejmuje również gwarancja jakości.

Zobacz, ile oszczędzasz na zamiennikach

Dla zobrazowania oszczędności, #Rudy przygotował zestawienie zawierające koszty wydruku 1000 stron w mono dla trzech różnych urządzeń. Do każdego z umieszczonych w zestawieniu modeli dostępne są zamienniki.

tabela - zamienniki do drukarek - oszczędności

Zamawiaj więcej – płać mniej

Jeśli dużo drukujesz – a co za tym idzie – Twoja drukarka pochłania sporo tuszu lub „zjada” tonery w dość krótkim czasie, to polubisz rabat ilościowy. Wybierając potrzebny wkład na DrTusz.pl sprawdź, ile możesz zaoszczędzić zwiększając liczbę produktów w polu „Zamawiania ilość”.

Niezależnie od tego czy zamawiasz jeden czarny tusz, czy kilkanaście tonerów do biurowego kombajnu u nas wysyłkę masz darmową. Zawsze!

Drukuj dwustronnie

Jeśli Twoja drukarka jest wyposażona w funkcję druku dwustronnego, korzystaj z niej jak najczęściej. Dzięki temu oszczędzisz sporo arkuszy papieru. Zimniejszy się również objętość dokumentów, które musisz archiwizować. Z zalet druku dwustronnego możesz korzystać również wtedy, gdy Twoja drukarka nie posiada modułu duplex.

Musisz wówczas zaznaczyć w opcjach drukowania wielostronicowego dokumentu, że najpierw drukujesz strony nieparzyste. Następnie obracasz wydrukowany stos arkuszy i ponownie umieszczasz go w podajniku drukarki.

Tym razem, zanim klikniesz „Drukuj”, w opcjach wybierasz druk stron parzystych. To właściwie wszystko, co musisz zrobić, aby zmniejszyć o 50% stosy dokumentów na biurku, ochronić lasy tropikalne i zaoszczędzić na papierze. 😀

Sprzedaj puste tonery

Zamiast od razu utylizować puste tusze lub tonery, sprawdź czy przypadkiem nie nadają się do odsprzedaży. DrTusz skupuje puste wkłady do drukarek. Wszystkie informacje na temat prowadzonego przez nas skupu są dostępne na w dziale „O skupie pustych tuszów i tonerów” na DoktorTusz.pl. Ceny skupu pustych tuszów i tonerów możesz sprawdzić >TUTAJ<.

Przy większych ilościach ceny i sposób odbioru ustalamy indywidualnie. Więcej szczegółów poznasz kontaktując się z zespołem DrTusza poprzez e-mail skup@drtusz.pl lub telefonicznie pod numerem 85 7479 784.

Jak widzisz, oszczędzanie z DrTuszem jest proste. 😉 Zaglądaj na nasz blog, a poznasz więcej tipów odnośnie taniego drukowania bez utraty jakości czy komfortu eksploatacji.

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze