DrTusz – opinie mają znaczenie

opinie

Zbliża się początek roku szkolnego, a to oznacza, że uczniowie od nowa z mniejszą lub większą motywacją staną w biegu po jak najlepsze oceny. Chociaż czasy szkolnej ławki wspominam z sentymentem, to właśnie oceny były tym, czym stresowałem się najbardziej, nawet będąc klasowym kujonem.

DrTusz – opinie kolekcjonuję w kilku miejscach

Ta ambicja, by być najlepszym w tym co robię pozostała mi do dziś. Dodatkowo wciąż jestem poddawany ocenie, a to dlatego, że satysfakcja Klienta jest dla mnie najważniejsza. Dzięki serwisom takim jak Opineo, Google Maps, Ceneo czy Facebook mam okazję przekonać się, co sądzą o zakupach w moim sklepie i nad czym jeszcze warto popracować. Wnikliwie analizuję wszystkie opinie.

DrTusz – opinie motywują do pracy nad sobą

Każdą wystawioną mi opinie z zastrzeżeniami analizuję z dużą uwagą. Na każdą staram się odpowiedzieć, a niektóre kwestie wyjaśniać na bieżąco.

Otrzymanie jednej czy dwóch gwiazdek poniżej oczekiwań nie należy do przyjemnych doświadczeń, ale myślę, że jest ono bardzo potrzebne. Dzięki temu lepiej znam oczekiwania Klienta, a one często zderzają się z moimi możliwościami.

Na wiele spraw nie mam wpływu, chociaż zawsze dążę do tego, by koniec końców wszyscy byli zadowoleni. Jednak od początku – co najczęściej podlega ocenie? Rozłóżmy na czynniki pierwsze najczęściej pojawiające się pytania, wnioski i wątpliwości moich Klientów.

1. Szybkość realizacji zamówienia

Kupowanie przez Internet zwykle wiąże się z odłożonym w czasie otrzymaniem towaru, za który zapłaciliśmy. Niestety, nie wymyśliłem jeszcze sposobu, jak z prędkością światła dostarczać zamówienie do Klienta, by drukarka nie musiała zbyt długo stać bezczynna.

Staram się niemniej, by czas ten był skrócony do granic możliwości logistycznych i najczęściej Klient otrzymuje zamówienie w ciągu 24h od jego złożenia. Zwykle słowa dotrzymuję, w czym utwierdzają mnie dotyczące tej kwestii komentarze:

opinie
opinie

Zwykle, bo nie zawsze jest tak kolorowo. Czasem nadchodzi weekend i dostawa się wydłuża, a na przesyłkę trzeba poczekać do poniedziałku. Nawet najpilniejsza drukarkowa potrzeba musi wówczas ustąpić dniom wolnym od pracy. Bądźmy wyrozumiali dla naszych kurierów. Lubię z nimi rozmawiać, dlatego wiem, że nie mają lekko – tyczy się to zarówno paczek, jak i obowiązków.

opinie

2. Darmowa dostawa

Skoro już o przesyłkach mowa, zauważyłem, że Klienci darmową przesyłkę podkreślają bardzo często. Takie koszty nie pojawiają się podczas zakupów stacjonarnych, więc niewystępowanie ich również przy zamówieniach internetowych to standard, który utrzymuje od wielu lat. I nie planuję zmian w tym temacie – niezależnie, gdzie trafi nasz Klient: czy do sklepu przy Wyszyńskiego 2/ 75 czy na www.drtusz.pl, płaci tylko za swoje zakupy.

3. Bezproblemowe reklamacje i zwroty

Mój dział obsługi klienta dwoi się i troi, by problemy występujące z zamówieniem rozwiązywać jak najszybciej i w satysfakcjonujący dla Klienta sposób. Wiadomo – nie lubimy rozczarowywać się zakupami, niefajnie jest je zwracać lub reklamować.

Jednak jest to prawo każdego konsumenta, a my to prawo respektujemy z największą dbałością. Dzięki temu transakcja, nawet jeśli na samym początku nie poszła najlepiej, to nie zniechęciła do dalszej współpracy i owocowała pozytywnym feedbackiem, w którym zwrócono uwagę na aspekt rozwiązywania problemów. Oby zwrotów i reklamacji jak najmniej, a jeśli już – to tylko z happy endem!

opinie
opinie

4. Cena

Zamienniki do tuszów i tonerów z samego założenia mają odciążyć portfel i być znacznie tańsze od swoich oryginalnych odpowiedników. Z myślą o swoich Klientach wprowadzam dodatkowo wiele rabatów i promocji, by zakupy były jeszcze tańsze. 

Nie konkuruję jednak ceną – od niej ważniejsza jest zdecydowanie jakość do sprzedawanych przeze mnie produktów. Na nią udzielam swojej gwarancji, dzięki czemu Klient może mieć pewność, że nie spotka go przykra niespodzianka, a zakupy dokonywane są w pewnym miejscu.

Cena może nie najniższa na świecie, ale zdecydowanie adekwatna do jakości – to często pojawiające się opinie. 

5. Ciągle nad sobą pracuję

Stale się rozwijam i nie zamierzam spoczywać na laurach. Każda ocena jest dla mnie ważna, a jeśli jest opatrzona dokładnym komentarzem, to tym lepiej. Bez waszych głosów, notek, sugestii nie będę przecież wiedział, co robić, by zakupy u mnie były kolorową przyjemnością.

Korzystajcie z dostępnych narzędzi i wspólnie ze mną twórzcie miejsce, do którego będziecie chcieli wracać 🙂

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze